СПИСОК громадян, які користуються правом на першочергове отримання житла і перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті станом на 01.05.2020р.

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Дата рішення про занесення до першочерговиків
        1. Сачук Микола Володимирович 21.12.1982
        2. Шостак Надія Миколаївна 10.07.1986
        3. Димарчук Валентина Леонідівна 23.11.1987
        4. Олендер Валентина Євгенівна 23.11.1987
        5. Стельмащук Тамара Петрівна 11.02.1988
        6. Силик Вікторія Степанівна 08.05.1988
        7. Новосад Микола Іванович 23.11.1989
        8. Пиксаєва Тетяна Іванівна 22.02.1990
        9. Черніхова Олена Миколаївна 22.02.1990
    10. Демедюк Галина Іванівна 20.04.1990
    11. Дубинюк Юрій Васильович 09.08.1990
    12.       а Мельник Михайло Степанович 17.01.1991
      13. Марчак Віра Федорівна 13.08.1992
      14. Степанюк Оксана Андріївна 12.08.1993
      15. Розумець Галина Олександрівна 14.04.1994
      16. Марчук Мирослава Олександрівна 10.11.1994
      17. Рибак Євгенія Григорівна 03.02.1999
      18. Мазурок Віра Степанівна 21.03.2002
      19. Юркова Галина Мар’янівна 17.10.2002
      20. Антонюк Петро Петрович 22.01.2004
      21. Карабась Ірина Миколаївна 22.01.2004
      22. Котилко Микола Анатолійович 19.02.2004
      23. Руденко Наталія Іванівна 19.02.2004
      24. Голодюк Тимур Григорович 18.03.2004
      25. Борисова Людмила Іванівна 20.04.2005
      26. Гурич Олег Володимирович 20.04.2005
      27. Поліщук Лариса Григорівна 20.10.2005
      28. Юхимук Василь Георгійович 21.12.2005
      29. Ткачук Олександр Сергійович 17.04.2007
      30. Веремейчук Людмила Василівна 14.06.2007
      31. Мельничук Тетяна Адамівна 20.03.2008
      32. Купрієнко Тетяна Геннадіївна 17.04.2008
      33. Ніткевич Мирослав Васильович 17.09.2009
      34. Саюк Наталія Володимирівна 19.02.2010
      35. Вавринюк Олена Миколаївна 19.02.2010
      36. Солдак Юлія Миколаївна 19.02.2010
      37. Кубська Людмила Миколаївна 19.02.2010
      38. Сукова Людмила Миколаївна 18.03.2010
      39. Бусько Лілія Володимирівна 20.04.2010
      40. Свиридюк Оксана Миколаївна 20.04.2010
      41. Бик Сергій Ярославович 20.04.2010
      42. Пикалюк Віктор Кирилович 17.06.2010
      43. Волочаєва Марія Максимівна 21.10.2010
      44. Грицак Андрій Михайлович 17.02.2011
      45. Толочко Ганна Василівна 17.02.2011
      46. Саюк Іван Леонідович 24.03.2011
      47. Бойчун Наталія Василівна 17.11.2011
      48. Сулік Марія Корніївна 15.12.2011
      49. Нортенко Людмила Миколаївна 19.04.2012
      50. Малінчук Олена Миколаївна 14.06.2012
      51. Недоріз Сергій Миколайович 20.09.2012
      52. Іщук Віталіна Миколаївна 20.12.2012
      53. Новосад Алла Андріївна 22.05.2013
      54. Дорош Олександр Сергійович 21.11.2013
      55. Бобрик Сніжана Василівна 16.06.2014
      56. Затолокіна Раїса Євгеніївна 21.08.2014
      57. Іщик Наталія Андріївна 18.09.2014
      58. Гараманджулова Ольга Миколаївна 17.12.2014
      59. Веремко Оксана Василівна 19.02.2015
      60. Семенюк Сергій Олександрович 16.04.2015
      61. Погрібний Володимир Валерійович 18.06.2015
      62. Баканова Світлана Михайлівна 18.06.2015
      63. Денисюк Ірина Олексіївна 23.07.2015
      64. Ольшевський В’ячеслав Олександрович 17.09.2015
      65. Лавренюк Олена Миколаївна 19.11.2015
      66. Мордас Артур Васильович 19.11.2015
      67. Доманський Олег Сергійович 17.12.2015
      68. Мохнюк Андрій Анатолійович 21.01.2016
      69. Ревич Сергій Володимирович 21.01.2016
      70. Ящук Олег Миколайович 21.01.2016
      71. Вакула Валентина Павлівна 18.02.2016
      72. Шемчук Тетяна Василівна 21.04.2016
      73. Пендюра Дмитро Валентинович 21.04.2016
      74. Кравчук Микола Євгенійович 19.05.2016
      75.    
      76. Садовнік Вадим Олександрович 20.07.2016
      77. Ковальчук Віталій Васильович 20.10.2016
      78. Шишка Юлія Андріївна 20.10.2016
      79. Фрібус Ірина Олександрівна 20.10.2016
      80. Фініковський Сергій Павлович 20.10.2016
      81. Тарасюк Юрій Миколайович 23.11.2016
      82. Демкович Микола Йосипович 19.01.2017
      83. Мончин Марія Григорівна 19.01.2017
      84. Артюхов Олег Ігорович 16.03.2017
      85. Ольшевський Олександр Олександрович 16.03.2017
      86. Приймачик Петро Васильович 16.03.2017
      87. Бондзюх Роман Миколайович 20.04.2017
      88. Милацький Василь Степанович 15.06.2017
      89. Нестерук Андрій Юрійович 17.08.2017
      90. Семенчук Микола Павлович 19.10.2017
      91. Редько Олена Михайлівна 16.11.2017
      92. Кузьмич Людмила Анатоліївна 21.12.2017
      93. Матейчук Іван Олександрович 21.12.2017
      94. Гудумак Віктор Віталійович 22.02.2018
      95. Дмитрук Олег Анатолійович 15.05.2018
      96. Генсіровський Ігор Васильович                 17.07.2018
      97. Мазурок Олександр Антонович                 18.09.2018
      98. Притолюк Сергій Леонідович 18.09.2018
      99. Дунас Олександр Олександрович 15.11.2018
    100. Якимук Юрій Олександрович 20.12.2018
    101. Ярошук Наталія Богданівна 24.02.2019
    102. Капінос Володимир Володимирович 15.05.2019
    103. Соколов Олександр Сергійович 15.08.2019
    104. Лопаревич Зоряна Григорівна 19.09.2019
    105. Лящук Олена Іванівна 17.10.2019
    106. Куцевич Інна Станіславівна 17.10.2019
    107. Давидюк Микола Володимирович 17.10.2019
    108. Ромасюк Василина Анатоліївна 19.01.2020
    109. Лаць Василь Миколайович 20.02.2020
    110. Переходько Юлія Василівна 19.03.2020
    111. Богира Наталія Валеріївна 19.03.2020
    112. Богира Лідія Йосипівна 19.03.2020