1.Загальна інформація

Скорочена назва : ЖКО Нововолинської міської ради.

Повна назва : Житлово-комунальне об’єднання Нововолинської міської ради.

КОД ЄДРПОУ: 30659536.

Адреса : б- р Шевченка,7 м.Нововолинськ ,Волинська область .

Контактні телефони, факс :0334440197.

E-mail: zhko@nov-rada.gov.ua.

Банківські реквізити: UA303033980000026006300281600, філія Волинського обласного управління АТ «Ощадбанк» м.Луцьк.

Короткий опис підприємства, цілі його діяльності:

ЖКО Нововолинської міської ради створене для координації  діяльності комунальних підприємств, що входять до складу об’єднання для забезпечення сталого функціонування  житлово-комунального господарства міста, управління житловим фондом, покращення умов проживання мешканців житлових будинків, в т.ч. ОСББ, проведення ремонтів конструктивних елементів  житлових будинків, покращення благоустрою міста, моніторингу тарифів на послуги з управління будинками, підвищення ефективності та якості наданих послуг, підготовки пропозицій щодо реформування житлово-комунального господарства  та програм соціально-економічного розвитку міста.

Копія статуту в чинній редакції (сканований)

Підприємство зареєстроване на єдиному веб-порталі використання публічних коштів spending.gov.ua.

1. Фінансова звітність

Звітність  за 2021 рік

1. Інформація про керівництво

Генеральний директор т.в.о Павлович Ірина Степанівна

Працює : генеральним директором Житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради м.Нововолинська Волинської області  з листопада 2020 року .

Громадянство: громадянин України.

Число,місяць і рік народження: 5 травня 1979 року.

Місце народження:  м.Нововолинськ

Освіта: повна вища, у 2001 році з відзнакою закінчив Луцький державний технічний університет за спеціальністю “Економіка підприємства” та отримав кваліфікацію економіста. У 2005  році закінчив Київський національний економічний університет, кваліфікація-магістр державної служби.

Володіння мовами: українською, російською та польською володіє вільно, англійською читає та перекладає зі словником.

Загальний стаж роботи: з 01 вересня 1996 року.

Робочий телефон: 4-01-97

Електронна пошта:  zhko@nov-rada.gov.ua .

Звіт керівника