45400, м. Нововолинськ,

Пт з 8 до 16;  Сб, Нд вихідні

НОВИНИ МІСТА

Нововолинськ

Місто Нововолинськ – адміністративний центр Нововолинської міської громади. Розташоване у басейні річки Західний Буг. Площа Нововолинська – 1733 гаНаселення міста становить понад 57 тисяч мешканців. Нововолинськ має вигідне транспортно-географічне розташування. Знаходиться всього у п’яти кілометрах від державного кордону з Республікою Польща, за 30 км від автопереходу Устилуг, за 100 км до автопереходу і пасажирського залізничного переходу Ягодин. Відтак Нововолинськ вигідно з’єднує прикордонну територію Західної України та Східної Польщі, входить до транскордонного переходу “Єврорегіон Буг”, через який здійснюються інтенсивні зовнішньоекономічні зв’язки регіонів України з Європейськими державами.  У житті міста – багато яскравих сторінок. Славиться воно своїми культурними надбаннями. Нововолинці вміють і працювати, і відпочивати.  Улюблене свято – День міста. Його відзначають в останню суботу серпня.  Міська влада свої зусилля спрямовує на те, щоб за рівнем та якістю життя Нововолинськ відповідав параметрам сучасної європейської цивілізації та культури. Нове місто на Волині трудиться, мріє, змінюється. Здобутки у різних галузях життєдіяльності та позитивні зміни відбуваються завдяки щоденній праці жителів та прагненню зробити місто ще кращим.

• Населення

Населення Нововолинської міської громади становить 66 428 осіб

• Бюджет

≈ 412 мільйонів гривень