Звіт про відстеження результативності регуляторного акту проекту рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту

проекту рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі»

1.                Вид та назва регуляторного акта:проект рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».

2.                Назва виконавця заходів з відстеження результативності: відділ транспорту і зв’язку виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

3.                Цілі прийняття акта: забезпечення гарантованої регулярності роботи рухомого складу на міських автобусних маршрутах та підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів.

4.                Строк виконання заходів з відстеження: з 19.02.2018 по 12.03.2018.

5.                Тип відстеження: базове відстеження.

6.                Методи одержання результатів відстеження: при проведенні відстежень результативності дії регуляторного акту буде використовуватись статистичний метод одержання результатів відстеження.

7.                Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних: кількісні показники рівня пасажиропотоків за відповідний період (до і після прийняття даного рішення).

8.                Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

підставами для підвищення вартості проїзду на міських автобусних маршрутах відповідно до діючих, є значне зростання вартості складових, які впливають на собівартість перевезень, а саме: дизельне паливо, запасних частини, розміру мінімальної заробітної плати.

Проектом рішення пропонуються зростання вартості проїзду в межах міста на 33% (до 4,00 грн.), до дачних масивів селища Благодатне на 40%, до 7,00 грн.

9.   Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: збереження функціонування мережі міських автобусних маршрутів можливе завдяки встановленню самоокупних, стабільних, прогнозованих тарифів, доступних у вартісному виразі для всіх верств населення міста.

                                                                                    

Начальник відділу транспорту і зв’язку

виконавчого комітету

Нововолинської міської ради                                                                    Ю.В. Коцура

12.03.2018