Віктор Сапожніков: «Звіт за 2019 рік – підсумок реальних справ та проектів, реалізованих спільно з громадою»

Сьогодні, 4 березня, міський голова Віктор Сапожніков звітував перед громадою про роботу за 2019 рік. Зустріч пройшла у залі засідань міської ради.

DSC 3534

 

На початку переглянули фільм за підсумками попереднього року.

Після цього Віктор Борисович детально розповів про результати роботи у всіх сферах міського господарства. Зокрема, акцентував увагу на виконанні міського бюджету, соціально-економічних показниках. Особливу увгу зосередив на благоустрої міста.

DSC 3518

Виступ міського голови був підкріплений діаграмами та фотоматеріалами, які проектувалися на екрані.

Віктор Сапожніков підкреслив, що це звіт усієї команди міської ради, підсумок реальних справ та проектів, реалізованих спільно з громадою.

«Конструктивний діалог, співпраця з громадою, відкритість, прозорість і контроль – це ті принципи роботи, які я визначив пріоритетними у звітному періоді»,- наголосив міський голова.

DSC 3528

Насамкінець Віктор Сапожніков подякував депутатам міської ради, членам виконкому, працівникам структурних підрозділів за командну роботу, за те, що знаходили спільну мову у вирішенні важливих економічних і соціальних питань, реалізації як загальнодержавних, так і міських програм. Також він висловив вдячність керівникам підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань за плідну працю, громадам Нововолинська та селища Благодатне – за розуміння і підтримку.

Після завершення виступу очільник міста відповів на запитання, які адресували йому виборці. Зокрема, нововолинці переймалися майбутнім шахти №10 «Нововолинська» та інших підприємств вугільної галузі Волині.

DSC 3541

Цікавилися тим, які шанси має Нововолинськ для того, щоб стати адміністративним центром та шляхами відключення від централізованого теплопостачання. Людей турбувало питання благоустрою доріг, де прокладали водогонні труби.

Також запитували, коли будуть завершені ремонтні роботи амбулаторії на Провулку Поштовому та у Благодатному та чи готові медичні заклади Нововолинська на випадок поширення коронавірусу.

Відомо, що Нововолинська міська лікарня є учасником Національної програми «Велике будівництво», у рамках реалізації якої на опорний медзаклад із державного бюджету виділять 7 мільйонів гривень на реконструкцію приймального відділення. Нововолинці цікавилися, чому саме цього відділення, а не ішного.

Не лишили поза увагою і питання підготовки міста до 70-літнього ювілею та проведення ремонтних робіт на міському стадіоні, де проходитимуть основні заходи.

Віктор Сапожніков дав ґрунтовні відповіді на усі поставлені запитання.

Усім присутнім вручили спецвипуск газети «Наше місто-Нововолинськ» зі звітом міського голови.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно –апаратного забезпечення.

 

Звіт міського голови за 2019 рік