Про протиепідемічнізаходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19на території міста Нововолинська та селища Благодатне

НОВОВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

від 23 березня 2020 року № 35/5
м. Нововолинськ

Про протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19
на території міста Нововолинська  та селища Благодатне

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 16 березня 2020 року №215 «Зміни, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211», розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 11 березня 2020 року №131 «Про запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19», заслухавши інформацію про стан та заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, з метою запобігання поширення масових інфекційних захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 на території міста Нововолинська та селища Благодатне, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Підприємствам, установам, організаціям та суб’єктам господарювання, незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих у місті Нововолинську та селищі Благодатному, мешканцям та гостям міста та селища, взяти до безумовного та невідкладного виконання рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 16.03.2020 №75 «Про додаткові протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території м. Нововолинська та селища Благодатне».

1. Мешканцям та гостям, обмежити час перебування на вулицях і площах міста та селища без нагальної потреби.
  2. Доручити відділу інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення (Груй С.Й.) забезпечити широке інформування населення щодо даного рішення в засобах масової інформації та на сайті міської ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови, секретаря ради Сторонського А.М., заступника міського голови Громика О.І., радника міського голови Рожелюка В.Д., керуючу справами Магдисюк В.А. та на виконуючого обов’язки начальника Нововолинського відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області Бучинського В.В.

Міський голова                                                                      В.Б. Сапожніков

Трофимчук 32458