До кінця карантину ринки у Нововолинську працювати не будуть: міський голова Віктор Сапожніков дав офіційне пояснення.

Шановні нововолинці!!! Я ДЯКУЮ вам усім, хто в цей непростий для усього світу час з розумінням та терпінням виконує умови карантину, дотримується усіх правил та рекомендацій, аби не дати смертельному вірусу поширюватись.

Великий ажіотаж серед містян викликала інформація про те, що вчора видана постанова головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, котра дає право владі на місцях відкрити продуктові ринки під час карантину із дотриманням ряду обмежень та умов, яким, до слова, наші ринки не відповідають.

Тому запевняю вас, що у Нововолинську такого рішення прийнято НЕ БУДЕ!

Перш за все, в нашому місті немає жодного ринку виключно харчових продуктів. Наступне: хто контролюватиме пересування мешканців, аби, згідно з вимогами, на 20 м. кв. перебувало не більше одного відвідувача ринку? Окрім того, немає можливості встановити відстань між місцями торгівлі не менше, ніж 3 метри, адже тоді підприємців потрібно відкривати вибірково та демонтувати близько двохсот контейнерів і торгових точок.

Відтак, ми не будемо відміняти рішення міської ради та виконавчого комітету стосовно обмежувальних заходів, і ринки БУДУТЬ ЗАКРИТІ до кінця карантину.

Розумію і підприємців, котрі сьогодні у складному становищі. Однак ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ ДОРОЖЧІ!!!