ПРОТОКОЛ № 8 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  НОВОВОЛИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

проспект Дружби, 27, м. Нововолинськ, 45400, тел. (03344) 41202, тел./факс (03344) 31633

Е-mail: vykonk@nov-rada.gov.ua Код ЄДРПОУ 04051342

 

ПРОТОКОЛ  № 8

позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

 

24 квітня 2020  року                                                                          м. Нововолинськ

 

ГОЛОВУВАВ: Сапожніков В.Б..- голова міської комісії з питань ТЕБ та НС, міський голова

 

ПРИСУТНІ: члени комісії ТЕБ та НС.

 

Слухали:

 1. Про вжиття додаткових обмежувальні карантинних заходів на території м.Нововолинська та встановлення додаткових карантинно контрольно-пропускних пунктів.
 2. Про організацію харчування медичних та інших працівників КНП «Нововолинська центральна міська лікарня», які працюють з хворими на коронавірусну хворобу COVID-19.
 3. Про епідемічну ситуацію та запровадження необхідних додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на території міста Нововолинська з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

По першому питанні:

 

Доповідач: Сапожніков В.Б. – повідомив, що з 12.00 години 23.04.2020 року у м.Нововолинськ працюють два карантинно контрольно- пропускні пункти, станом на  24.04.2020 року відповідні карантинно-пропускні пункти повністю забезпечені для їх функціонування,  складені графіки чергувань працівників,  які  працюють на відповідних пунктах,  встновлені біо-туалети,  знаки,  наявні засоби дезінфекційних розчинів,  забезпечені харчуванням та працюють у цілодобовому режимі. В перших день функціонування карантинно контрольно- пропускних пунктів було зафіксовано великий потік машин. Враховуючи ситуацію яка склалась, можна вважати,  що громадяни не дотримуються карантину,  оскільки утворилися великі черги.  Вкотре закликаю усіх громадян  з розумінням поставитися до таких вимушених дій. Це не примха влади, а заходи, спрямовані на подолання недуги, яка охопила всю планету. Доклавши максимум спільних зусиль,  ми зможемо не допустити масового захворювання COVID-19 та вберегти здоров’я найрідніших!

 

Згідно із вказівки заступника голови Волинської ОДА, керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації регіонального рівня Тетяни Щербак у м.Нововолинську потрібно ще встановити декілька карантинно-пропускних пунктів, оскільки в місті близько 13 доріг міста,  які прилеглі до територій сільських населених пунктів.

 

Співдоповідач:  В.о. начальника поліції НВ ВП ГУНП у Волинській області В.Бучинський доповів,  що КПП працюють у встановленому режимі відповідно до інструкцій. За добу працівники КПП на вулиці Луцькій зафіксували 2687 автотранспортних засобів,  якими їхали 3847 осіб. Через карантинно-пропускний пункт біля заправки «ОККО» проїхали 3274 автомобілі та 5119 осіб. Під час  перевірок хворих га ГРВІ не виявили.

 

Заслухавши інформацію комісія:         

 

ВИРІШИЛА:

 1. Встановити два додаткових карантинно контрольно-пропускні пункти (всього чотири згідно додатку «Карантинно контрольно-пропускні пункти на території міста Нововолинська» з цілодобовим режимом роботи відповідно до графіку чергувань та затвердити персональний склад, відповідальних чергових.
 2. Керівнику робіт з ліквідації надзвичайної ситуації, першому заступнику голови, секретарю ради Сторонському А.М. забезпечити харчуванням працівників контрольно-пропускних пунктів.
 3. Начальнику відділу транспорту та зв’язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування Коцурі Ю.В. погодити із службою автомобільних доріг у Волинській області та Управлінням патрульної поліції у Волинській області схеми організації дорожнього руху на підходах до карантинно-пропускних пунктів та затвердити їх.
 4. Бучинському В.В. – в.о. начальнику НВ ВП ГУНП у Волинській області спільно із Жигалюк А.А. – директором ВУКГ,  начальнику Нововолинського міського управління ДСНС України у Волинській області Саюк І.Л.  підготувати два додаткові  карантинно-пропускіні пункти,  а саме автодорога С 030305 Нововолинськ – Гряди, забезпечити повне їх облаштування для можливого функціонування з наступного тижня.
 5. Директору КНП «Нововолинська ЦМЛ» Морозу В.В. спільно із головним лікарем КНП «Нововолинського ЦПМСД» Попіка О.О., завідувачем Нововолинським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Мариніною Н.А., начальником Нововолинського міського управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області – Лешко Я.Ю, начальником управління освіти Лакиш О.О. (оплату праці проводити згідно наказу на призначення та табелю обліку робочого часу) – забезпечити готовність медпрацівників  для чергування на додаткових  карантинних контрольно- пропускних пунктах.
 6. Бучинському В.В. – в.о. начальнику НВ ВП ГУНП у Волинській області:

1.1. забезпечити дезінфекцію автомобілів працівників поліції;

1.2. в разі потреби вирішити питання, щодо залучення із інших регіонів

працівників поліції;

 1. Жигалюку А.А. – директору ВУКГ:

1.1. проводити  санітарну обробку автомобільних доріг та тротуарів  із залученням відповідної спеціальної техніки;

1.2. встановити біо-туалети біля карантинно-пропускних пунктів, відповідні дорожні знаки, освітлення та забезпечити дані пункти дезінфекційними розчинами.

 1. Завідувачці Нововолинським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» Мариніній Н.А.:

1.1.постійно інформувати штаб з ліквідації надзвичайної ситуації  про кількість інфікованих та хворих на корона вірусну хворобу.

1.2. вжити заходів для встановлення контактних осіб.

 1. Начальнику відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Голованській О.М. організувати роботу щодо залучення усіх служб міста для виконання даного протокольного рішення розмістити відповідні нормативно правові документи на карантинно-пропускних пунктах.

 

По другому питанні слухали:

    

   Доповідач: Сапожніков В.Б.- голова міської комісії з питань ТЕБ та НС, міський голова – повідомив, що потрібно вирішити питання організації харчування медичних та інших працівників КНП «Нововолинська центральна міська лікарня»,  які працюють з хворими на коронавірусну хворобу COVID-19.

Заслухавши інформацію комісія:

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Директору КНП «Нововолинська центральна міська лікарня» Морозу В.В. забезпечити харчування працівників, які працюють з хворими на коронавірусу хворобу COVID-19, за рахунок коштів підприємства, які передбаченні на харчування.

 

По третьому питанні слухали:

 

Доповідач: Сапожніков В.Б.- голова міської комісії з питань ТЕБ та НС, міський голова наголосив,  що беручи до уваги вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 291, якою внесені зміни до постанови  Кабінету Міністрів  України  від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID- 19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» із змінами, внесеними постановою Кабінетом Міністрів України від 08 квітня 2020 року №262.  Враховуючи те, що Постановою з 12 березня 2020 року до 11 травня 2020 року на території України установлений карантин.

Відповідно до повноважень та вимог чинного законодавства потрібно забезпечити виконання Постанови та рішень Регіональної комісії від 17 березня 2020 року № 5,від 25 березня 2020 року № 6, від 31 березня, № 7, від 05 квітня № 8, від 09 квітня 2020 року № 9, від 14 квітня № 10, від 16 квітня№11 з урахуванням вимог цієї постанови.

Також враховуючи статті 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статтей 30,40-41 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року№211 (зі змінами),постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 року №11 заборонити відвідування громадянам, кладовищ, місць окремих поховань у традиційні післяпасхальні (післявеликодні) поминальні дні крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж на 1,5 метри.

 

Заслухавши інформацію комісія:

 

ВИРІШИЛА:

 1. Запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 13.01 хв. Суботи до 06 год. 00хв. Першого робочого дня після вихідних(святкових) днів, починаючи з 25 квітня 2020 року).
 2. Доручити відділу інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення (Груй С.Й.) забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації стосовно додаткових заходів із залученням засобів масової інформації.
 3. Нововолинському міському відділенню поліції Володимир-Волинського відділу поліції ГУНП у Волинській області (Бучинський В.В.) спільно із Нововолинським міським відділом УДСНС України у Волинській області (Саюк І.Л.) забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із внесеними змінами та доповненнями) та виконання даного протокольного рішення, забезпечити широке анонсування інформації стосовно додаткових заходів серед населення.
 4. Начальнику відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Голованській О.М. організувати роботу, щодо залучення усіх служб міста для виконання даного протокольного рішення.

 

 

Голова міської комісії з питань ТЕБ та НС,

міський голова                                                                              В. Б. Сапожніков

 

 

Секретар комісії                                                                                             О.М.Голованська

 

 

 

 

 

 

Додаток

(до протоколу №8)

Перелік

карантинно контрольно пропускних пунктів

на території м.Нововолинська

В’їзди та виїзди з м.Нововолинськ

№ з/п Місце розташування (адреса)КПП Кількість КПП Примітка
1 Пост № 1-вул.Луцька в’їзд зі сторони м.Володимир-Волинський 1
2. Пост № 2 вул.Сокальська в’їзд зі сторони смт.Іваничі та Львівської області кільце АЗС ОККО 1
3. Пост № 3 вул.Шахтарська, поворот на с.Бжанка 1
4. Пост № 4 пр-т Перемоги поворот на с.Низкиничі 1
Всього: 4