Звіт про роботу депутата Нововолинської міської ради VIII скликання Жук Надії Андріївни

Загальна інформація:

*Депутат Нововолинської  міської ради VIII скликання;

* Голова постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, духовного і національного відродження;

*Член депутатської фракції « Партія « За Майбутнє» у міській раді;

* Член депутатської групи з гендерних питань “Рівні можливості” у міській раді;

*Адреса  приймальні: м.Нововолинськ, бульвар Шевченка,6

*Графік прийому: третя субота місяця, 10:00 – 13:00годин

*Номер телефону: +380673868505

*Електронна пошта:zhuk-osvita@ukr.net

 У жовтні 2020 року обрана депутатом Нововолинської міської ради VIII скликання від  політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” у виборчому окрузі № 5.

З початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Нововолинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Активну роботу проводжу у комісіях та робочих групах, а саме: є головою постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, духовного і національного відродження; є членом депутатської  фракції « За Майбутнє», яку очолює Володимир Володимирович Шаповал,депутатської групи з гендерних питань “Рівні можливості”, керівником якої є секретар міської ради Олена Сергіївна Шаповал,є членом комісії з питань декомунізації.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, Днях депутата, засіданнях фракції. З початку депутатської діяльності постійно в індивідуальному порядку вивчаю та опрацьовую матеріали, що виносяться на розгляд сесій, а в подальшому беру участь у розгляді та прийманні рішень з даних питань у комісії,  Днях депутата і як завершальний етап розгляду питань на чергових сесіях. Так, під час виконання депутатських обов’язків протягом звітного періоду (листопад 2020 р. – травень 2021 р.) мною взято участь у всіх пленарних засіданнях , постійних комісіях,засіданнях фракції, Днях депутата та підтримано рішення, обговорені на засіданнях постійних комісіях, засіданнях фракції, Днях депутата. Мною підготовлено і схвалено на сесії питання «Про затвердження Кодексу етики депутатів Нововолинської міської ради», рішення № 5/33 від 14 квітня 2021 року.

За звітний період, на постійній комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, духовного і національного відродження, головою якої  я є, розглянули 44 питання,з них два питання комісією не рекомендовані для розгляду на сесії, одне питання знято з розгляду, 41- розглянули і схвалили на сесії.

Для роботи з виборцями визначено день прийому: третя субота місяця з 10.00 годин до 13.00 годин. Для зручності виборців, у разі потреби, зустрічі проводяться поза визначеними днями, а також спілкування в  телефонному режимі. Мною проведено 5 зустрічей з виборцями та постійні телефонні консультації, підготовлено 6 письмових депутатських звернень, близько 15 усних. Як фахівець в питаннях освіти і науки, втілюю клієнтоорієнтовані підходи роботи у закладах освіти, культури  міста.  

Також жителі Нововолинської міської територіальної громади звертаються до мене через Інтернет мережу та за основним моїм місцем роботи – у відділ освіти, культури, сімї, молоді та спорту. Такі звернення, як правило, стосуються організації освітнього процесу, проведення карантинних заходів, організація дистанційного навчання, закінчення навчального року, проведення ДПА, ЗНО, трудових договорів, що укладаються з працівниками комунальних закладів загальної середньої  освіти строком від одного до трьох років , які досягли пенсійного віку та яким виплачують пенсію за віком, харчування в  закладах освіти, організація інклюзивного навчання, надання платних освітніх послуг, оплата праці працівникам клубних установ тощо. Вирішення таких питань потребує нагального втручання.

При розгляді звернень, які пов’язані з благоустроєм територій, облаштуванням спортивних та ігрових майданчиків, при потребі огляду території, яка стала причиною звернення, виїжджаю на місце, щоб зорієнтуватись у ситуації, що виникла.

Під час проведених прийомів громадяни зверталися з проханням: покращення благоустрою території будинків, встановлення та ремонт дитячих та спортивних майданчиків у окрузі № 5, озеленення 15 , 5,6 Мікрорайонів, виплата заробітної плати,проведення Заходів, приурочених до Дня Чорнобильської трагедії, відзначення ліквідаторів ЧАЕС, облаштування стадіонів у закладах освіти,  проведення освітлення вулиць, облаштування внутрішньої санітарної кімнати, створення матеріальної бази для проведення уроків з обслуговуючої праці, харчування, проведення карантинних заходів у закладах освіти, організація і проведення дистанційного навчання, екологія, розміщення смітників, відновлення благоустрою прибудинкових територій після проведення ремонтних робіт водоканалом, встановлення площадки для зупинки транспорту. Порушено всі проблеми округу. Як персональні зустрічі так і телефонні розмови з виборцями проводила в теплій,  взаємоввічливій атмосфері, за що я їм вдячна. За результатами опрацювання отриманих відповідей на депутатські звернення надано відповіді із інформацію та  роз’ясненнями   щодо поставлених питань осіб, груп осіб, які зверталися.

Важливою складовою у здійсненні депутатської діяльності вважаю роботу із виборцями, усіма мешканцями Нововолинської міської територіальної  громади, забезпечення своєчасного вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

З метою підвищення знань у сфері місцевого самоврядування, депутатської діяльності  займаюсь самоосвітою у цих напрямках.  Так, протягом звітного періоду пройшла навчання на  семінарах для новообраних депутатів, на якому розглядалися питання бюджетного процесу на місцевому рівні, комунікації та культурного розвитку у громадах, екологічної політики на місцевому рівні, створення та розвитку ОСББ, домашнє насильство та інші .13-14 квітня 2021 року у Волинському ЦПК підвищила кваліфікацію за загальною короткостроковою програмою «Діяльність депутата у місцевій раді та її органах», проведеною за сприяння Програми Ради Європи « Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та виконала навчальний план в обсязі 12 год/ 0,4 кредита ЄКТС, отримала сертифікат КП 20123360/002508-21.

Є учасником міських  заходів, приурочених до державних свят.

Для ефективнішої роботи та вивчення потреб громади залучила помічника депутата.

Моя робота, як депутата, висвітлюється в  місцевих засобах масової  інформації: газетах « Наше місто», «Колос», на офіційній сторінці «Надія Жук- депутат Нововолинської міської ради», у соціальних мережах.

Спільно працюємо на розвиток Нововолинської міської територіальної громади!!!

НОВИХ ДОСЯГНЕНЬ І ПЕРЕМОГ!!!