Звіт  депутатки Нововолинської міської ради VIII скликання від партії «Слуга народу» Іщук Інни.

До складу Нововолинської міської ради  VIII скликання я була  обрана депутатом від політичної партії «Слуга Народу» в листопаді 2020 року.

Згідно зі статтею 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» інформую виборців другого округу про свою депутатську  діяльність протягом перших десяти місяців після набуття повноважень депутата.

З початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Нововолинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Рішенням першої сесії міської ради мене було призначено членом комісії з питань охорони здоров’я сім’ї та соціального захисту населення.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата міської ради, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, тому на особистому та постійному контролі тримаю рішення міської ради з питань, що належать до повноважень комісії.

За період моєї депутатської роботи, у відділі звернень громадян було зареєстровано чимало депутатських звернень, а саме:

  • щодо закриття Нововолинської бібліотеки-філії 2.
  • щодо кронування аварійних дерев біля буд. 28, на м-ні Шахтарському.
  • щодо ямкового ремонту доріг біля будинків номер 28,27 м-ну Шахтарського і буд. 10 вул. Кауркова. А також з’їзд на головну дорогу.
  • щодо звернення батьків ліцею номер 7, за неналежне харчування.
  • щодо благоустрою території біля будинків номер 13,15,17 по проспекту Дружби.
  • щодо прочищення зливової канави, що проходить біля кладовища та гаражного масиву”Озерне”.
  • щодо аварійності усіх  сходинок у ліцеї номер 7.

Основні напрямки моєї депутатської роботи: благоустрій дворів, шкіл і  садочків. Належне харчування у школах і садках. Важливим вважаю відстоювання прав та захист дітей та людей з обмеженими можливостями. А також є координатором Володимир-Волинського р-ну

ЗЕ! Жінки.

1. Участь у сесіях Нововолинської міської ради

Відвідала  90%  пленарних засідань Нововолинської міської ради.

2. Робота у  складі постійних комісій

Як депутат, член постійної комісії Нововолинської міської ради VIII скликання з правом ухвального голосу взяла участь

– у 90%  засіданнях з питань охорони здоров’я сім’ї та соціального захисту населення комісії на посаді секретаря комісії.

3.Проведено особистого прийому громадян згідно з календарним планом роботи на 70%, 30%було проведено в онлайн, через офіційну сторінку і в телефонному режимі у зв’язку з карантинними обмеженнями.

4.Були проведені зустрічі у дворах, щодо ЖКГ, прибудинкових територій, та допомогла у розв’язанні проблемних питань.

5.Разом з депутатом Верховної ради Стернійчуком В.О. залучили до місцевого бюджету соцеконом в розмірі 980 тис.для придбання спеціального обладнання в КНП “Нововолинська міська центральна лікарня”.

 З повагою, Іщук Інна.