Звіт про роботу депутата Нововолинської міської ради від політичної партії «Європейська Солідарність» Попіки Ольги Олександрівни

Звіт діяльності депутата Нововолинської міської ради від політичної партії «Європейська Солідарність» Попіки Ольги Олександрівни.

До складу Нововолинської міської ради VIII скликання, я була обрана депутатом від політичної «Європейська Солідарність».

З початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Нововолинської  міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Активну роботу приймаю у комісіях та робочих групах, а саме: постійна комісія міської ради з  питань охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту населення, яку очолюю.

Разом з  Нововолинським ІРЦ та ГО «Світ для дітей» брала активну участь  у створенні у місті мультидисциплінарної команди спеціалістів для впровадження послуги раннього втручання для діток з інвалідністю.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії. Так, під час виконання депутатських обов’язків мною взято участь у всіх пленарних засіданнях та підтримано рішення, обговорені на засіданнях постійної комісії.

Беру участь у  розробці міських цільових програм по збереженню здоров’я мешканців Нововолинської територіальної громади.

У своїй діяльності тісно співпрацюю з ГО «Світ для дітей», «Пряник для друга», Нововолинським інклюзивно-ресурсним центром, ГО «Синдром любові», так як хочу, щоб у нашому місті діти з особливими потребами росли, розвивалися, соціалізувалися.

Мною проводиться депутатський прийом, на який приходять мешканці Нововолинської територіальної громади.

Під час проведених прийомів, громадяни звертались з проханням: покращення благоустрою території будинків; порядок призначення житлових субсидій та державних соціальних допомог, та пільг на ЖКП; виділення матеріальної допомоги на лікування, забезпеченням лікарськими засобами дітей з інвалідністю, орфанними захворюваннями, які не забезпечуються з державного бюджету. Вирішення таких питань потребує нагального втручання.

З метою підвищення знань у сфері місцевого самоврядування, депутатської діяльності  займаюсь самоосвітою у цих напрямках.