Звіт про роботу депутата Нововолинської міської ради VIII скликання Надії Станицької

До Нововолинської міської ради VIII скликання  була обрана у 2020 році від Всеукраїнського Об’єднання Свобода.

З початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Нововолинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради, а також дотримуюсь «Кодексу етики депутатів Нововолинської міської ради»

Загальна інформація:

Депутат Нововолинської міської ради VIII скликання.

Членкиня депутатської фракції ВО «Свобода»

Секретар постійної комісії з питань інформаційної політики, фізичної культури, молоді, спорту та туризму, благоустрою та екології.

Адреса приймальні: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 25.

Графік прийому: неділя , 15:00 – 17:00годин.

З початку депутатської діяльності постійно ознайомлююся, опрацьовую матеріали котрі виносяться на розгляд сесії. Приймаю участь у засіданнях ПДК ( постійно діючій комісії), пленарних засіданнях міської ради .

За звітний період на постійній комісії міської ради з питань інформаційної політики, фізичної культури, молоді, спорту та туризму, секретарем якої я є, розглядали питання покращення фінансування спортивних закладів міста, осучаснення Будинку Спорту, спортивних майданчиків усіх освітніх закладів громади, відстоювали на сесії реконструкцію спортивних майданчиків у ліцеях №8 та №4, на які вже розроблена проєктно-кошторисна документація. Питання  витрат коштів  на рекламу та піар  міської влади  постійно на котролі, проводимо обговорення для зменшення даних витрат.

Як депутат постійно реагую на усні та письмові звернення виборців, шукаю шляхи вирішення на поставлені переді мною завдання. Звернення були з питань:

– освітлення вулиці понад автомобільною дорогою Р-15, встановлення обмежувальних знаків та камер відео фіксації;

– ремонт димарів, даху, вітрової дошки, асфальтування доріжок двору, ремонт «обмостки»  понад  житловим багатоквартирним  будинком за адресою : вул..Героїв АТО , буд.№13.

– асфальтування доріг – вул. Володимирська, вул. Рилеєва.

– приведення до належного стану території за адресою : вул..Грушевського.20-22;

В роботі питання по виділенню земельних ділянок учасникам АТО, пільг померлого учасника та ветерана АТО, освітлення  понад  дорогою Р-15, звернення  людей з обмеженими фізичними можливостями та інше.

На усі звернення було своєчасно зреаговано та зроблено все можливе для позитивного вирішення питань.

Моя робота, як депутата, висвітлювалася в місцевій газеті «Наше місто», на сторінках Facebook .

Глибоко переконана, що статус депутата міської ради зобов’язує вимогливого ставлення до себе та своєї діяльності, приділення левової частки свого часу на вирішення нагальних проблем, відстоювання прав та свобод жителів нашої територіальної громади.

Відкрита до діалогу, тож закликаю подавати свої думки пропозиції та зауваження для врахування в подальшій роботі.