Звіт депутата Нововолинської міської ради Мних В.М. 2021р.

Загальна інформація:

Депутат Нововолинської  міської ради VII, VIII скликання ;

Заступник  голови постійної комісії міської ради з питань  планування бюджету, соціально-економічного розвитку та фінансів;

Член депутатської фракції « Партія « За Майбутнє» у міській раді;

Адреса  приймальні: м.Нововолинськ, бульвар Шевченка,6

Графік прийому: останній четвер  місяця, з 16:00 години

Номер телефону 0988884752

У своїй депутатській діяльності керуюсь чинним законодавством  України , Регламентом Нововолинської міської ради, Кодексом етики  депутатів Нововолинської міської ради, Планами роботи міської ради

З початку обрання депутатом Нововолинської міської ради цієї каденції в межах моїх депутатських повноважень вирішені питання по зверненню мешканців вулиць. Шахтарської, Тихої, Білоруської, Гастело, Любелі  по налагодженню регулярного руху автобусних маршрутів до шахти 1 Нововолинська, по освітленню дороги  по вул. Шахтарській до шахти 1 , проведено ремонт каналізаційних люків по вул. Гастело.  проведено благоустрій на території  парку біля шахти 1.

На моє депутатське звернення до ВУКГ вирішено питання з освітлення пішохідного тротуару в районі автостанції  від дитячого садка до вул. Нововолинської  а також території від  міського училища ,міграційної служби  до  міського відділку поліції,

За зверненням громадян вирішено питання фінансування з міського  бюджету коштів  із забезпечення пільговими медикаментами  та  безперешкодного отримання в аптеці ліків  за пільговим рецептом для дітей хворих на ДЦП.

За зверненням мешканців буд.35,37 бульв.Шевченка  про виникнення житлово-комунальних проблем  біля їх будинків вирішено питання навколо ситуації що склалась,  в зв’язку з виділенням земельної ділянки під забудову багатоквартирного житлового будинку.

На моє депутатське звернення до Нововолинської міської ради вирішено питання по встановленню дитячого майданчика в дворі будинків буд.45,47,49  вул.Нововолинської   ,встановлено  лавки біля під’їздів,проведено ямковий  ремонт проїзду прибудинкових   територій , заасфальтування тротуару на вимогу  мешканців.

Направлено депутатське звернення з приводу необхідності прокладення частини тротуару по вулиці Автобусна біля автомобільної дороги Львів – Ковель , що проходить через м. Нововолинськ.

Направлено депутатське звернення до виконавчого комітету Нововолинської міської ради з вирішення питання щодо встановлення індивідуального автономного опалення  у квартирах мешканців  будинку №23 по вул. Нововолинській

Підготовлено  депутатське звернення до Нововолинської міської ради по вирішенню житлово-комунального питання мешканців буд.17 пр. Дружби, зокрема зменшення тарифу на опалення мешканцям будинку, встановлення лавок.

Направлено депутатське звернення у вирішенні питання асфальтування внутрішньодворового проїзду біля будинків за адресою пров. Поштовий 2-4,вул.Шептицького 5,7,9, бульв. Шевченка 14,16,18 створеного ОСББ «Мрія – НВ» та встановлення шлагбаума на обмеження руху транспорту та виділення коштів на частковий капітальний ремонт будинку за адресою бульвар Шевченка 18,який знаходиться в аварійному стані. Профінансовано послуги із облаштування покриття дитячо-спортивного майданчика (бульвар Шевченка,14)

Подано депутатське звернення депутатам Волинської обласної ради А.Бокоч, Ю.Сиротюк  з приводу необхідності вирішення питання фінансування для прокладення частини тротуару по вулиці Автобусна біля автомобільної дороги Львів – Ковель , що проходить через м. Нововолинськ.

Підготовлено  депутатське звернення до Нововолинської міської ради, народного депутата України І. Гузь   щодо вирішенню питання з виділення коштів для реконструкції проекту  спортивного майданчику «Здорова дитина – успішна особистість»   Нововолинського ліцею №4 . Напередодні проведено зустріч з учнями і вчительським колективом  ліцею.

Направлено  депутатське звернення до Нововолинської міської ради по вирішенню житлово-комунальних  проблем  мешканців вул. Нововолинська, буд.53, Св. Володимира, 14, зокрема  з питань щодо підняття тарифів на послуги КП Нововолинськтеплокомуненерго, КП УЖК №2 та отримання інформації з обґрунтування  вартості надання послуг;

Направлено депутатське звернення про виникнення  житлово – комунальних проблем мешканців буд.25 вул. Нововолинська по питанню влаштування двох лавок біля під’їздів їх будинку.

Подано  депутатське звернення до Нововолинської міської ради по вирішенню питання з аварійного ремонту накриття балкону  буд.3 вул. І Сірка за зверненням мешканців  будинку.

На звернення боксерської секції СОК Шахтар (керівник О. Бордоса ) вирішено питання фінансування  придбання спортивного інвентаря для рингу

За розпорядженням міського голови Карпуса Б.С. приймав участь у складі робочої групи у проведені перевірок комунальних підприємств  Нововолинське  ЖКО  та ВУКГ .

Підготовлено і подано на розгляд депутатів проект рішення про звільнення орендарів від орендної плати за користування майном що належить до комунальної власності територіальної громади м. Нововолинська.

Приймаю активну участь у всіх пленарних  засіданнях(сесіях) Нововолинської міської ради, днів депутата   та  засіданнях  постійної комісії міської ради з питань  планування бюджету, соціально-економічного розвитку та фінансів бюджету  на протязі всього 2020-2021 року, серед депутатів міської ради моя відвідуваність  є стабільною .

Завжди готовий до діалогу з мешканцями міста, регулярно проводжу прийоми громадян, як депутат Нововолинської міської ради та помічник – консультант депутата Верховної ради України Гузя І.В.   Вважаю, шо контакт депутатів з виборцями повинен бути безперервним і конструктивним, поскільки моїм передвиборчим гаслом це було те, що я виступаю за міцний зв’язок між виборцем і депутатом. Адже, обранець громади повинен прагнути діалогу з людьми, йти до них на підприємства, в установи та організації. Максимально ефективними є зустрічі з людьми в дворах. Мені як депутату міської ради ,  помічнику-консультанту народного депутата  випадає нагода супроводжувати парламентаря в ході його роботи на виборчому окрузі в Нововолинську,  вивчаючи  життєво-комунальні проблеми мешканців громади Відвідую громадські слухання, дослухаюсь до думки  нововолинців як депутат міської ради, відстоюю бачення народного депутата Ігоря Гузя, як його представник з питань збереження вугільної галузі Волині ,зокрема добудови шахти 10 Нововолинська .

Як депутат міської ради регулярно беру участь у заходах  по  проведенню пам’ятних та відзначенню святкових дат.

На майбутнє зосереджуватимусь  на питаннях, які були розпочаті та з різних об’єктивних причин не закінчені, але підлягають їх вирішенню, зокрема окрім того, що спільно з Народним депутатом України І. Гузем, міським головою Б. Карпусем ,колегами депутатами Нововолинської міської ради, помічниками депутата  необхідно разом попрацювати над важливим питанням для розвитку міста. Завжди відкритий до конструктивного діалогу, готовий діяти в інтересах жителів нашого міста, шукати шляхи виходу по мірі виникнення  проблемних ситуацій.

З повагою, депутат Нововолинської міської ради Мних В.М.