Звіт про роботу депутата Нововолинської міської ради VIII скликання Володимира  Шаповала

До Нововолинської міської ради VIII скликання  був обраним у 2020 році від політичної партії «За майбутнє», це – моя друга каденція. Обирався на окрузі №3.

У своїй депутатській діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про статус депутатів місцевих рад»,  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Нововолинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради. Також дотримуюсь «Кодексу етики депутатів Нововолинської міської ради», котрий, до слова, запропоновано моєю колегою по фракції та розпрацьовано політичною партієм «За майбутнє».

Голова депутатської фракції «За майбутнє» – до слова, найчисельнішої серед міських рад України фракції від зазначеної політсили.

Голова постійної комісії з питань земельних відносин, комунального майна, транспорту, містобудування та архітектури. Як депутат Нововолинської міської ради відповідально  ставлюсь до своїх обов’язків, усвідомлюю, що маю зобов’язання перед виборцями та представляю їхні інтереси.  Ретельно вивчаю всі питання порядку денного сесій, беру участь у засіданнях комісій, пленарних засіданнях міської ради Також відвідував інші комісії, якщо у мене як у депутата міської ради виникали питання, до моментів, котрі там розглядались.

Був присутнім на 11 засіданнях сесій, 6 днях депутатів, 14 засіданнях комісій.  6 разів виступав на сесії Нововолинської міської ради.

Тісно взаємодію із іншими представниками депутатського корпусу Нововолинської міської ради, Володимир-Волинської районної ради, Волинської обласної ради, комунікую із  народним депутатом України Гузем І.В., чиїм помічником-консультантом є з 2014 року.

Як депутат постійно реагую на усні та письмові звернення виборців, шукаю шляхи вирішення на поставлені переді мною завдання. На усі звернення було своєчасно відреаговано, а також зроблено усе в межах чинного законодавства для їх вирішення. За даними організаційного відділу Нововолинської міської ради, подав 12 звернень, а також одне колективне.

Моя діяльність висвітлювалася в місцевій газеті «Наше місто», на сайтах інформаційних інтернет-видань, також маю офіційну сторінку – https://www.facebook.com/volodymyrshapoval2020 [1]. Комунікую з виборцями через усі канали передачі інформації, в тому числі і через соціальні мережі – це зручний інструмент, особливо в час коронавірусної пандемії. Сподіваюсь, у скорому часі зможу повідомляти про те, що проводжу прийоми виборців.

Систематично моніторю інформаційний простір, аби орієнтуватись у ситуації в громаді.

Як депутат Нововолинської міської ради спільно з моїм колегою, помічником-консультантом народного депутата України депутатом Волинської обласної ради Андрієм Бокочем зустрічався із керівником Головного управління національної поліції у Волинській області Крошко Ю.О., де обговорювали криміногенну ситуацію у Нововолинській громаді та шляхи її вирішення.

Тримаю на контролі ситуацію справу проти Віктора Циплакова – поліцейського, котрий зупинив нетверезого працівника прокуратури, не побоявся бути вірним законодавству і … опинився сам на лаві підсудних. Підтримую та завжди супроводжую на розгляд справ.

У складі делегацій Нововолинської міської ради брав участь у ряді ознайомчих візитів як в Україні, так і за її межами. Вважаю, що така практика є позитивною, ми завжди у пошуках нового позитивного досвіду. Так, наприклад, дуже вражений Ковелем.

В період, коли це дозволяло зонування, проводив прийоми громадян – це одна із кращих форм роботи із виборцями.

Фракція депутатів Нововолинської міської ради «За майбутнє» спільно з міським головою провела 43 зустрічі (станом на дату публікації звіту) у дворах Нововолинська та селища Благодатного. Таким чином відбувається обмін думками і напрацюваннями, а громадянам не потрібно нікуди йти, аби послухати звіт місцевої влади про роботу, задати усі питання, які хвилюють.

Був присутній на ряді робочих нарад за участі народного депутата України Ігоря Гузя, де обговорювались питання екології, наркоманії та інші, важливі для міста.

Долучаюсь до контролю за використанням коштів з бюджетів різних рівнів, скерованих на благоустрій міста, в тому числі державної субвенції на соціально-економічний розвиток, залучених народним депутатом України Ігорем Гузем.

Власним прикладом показую, що спорт і здоровий спосіб життя – це важливі складові успіху в наш час.

Долучаюсь до роботи Агенції регіонального розвитку Прибужжя – це інструмент, що позитивно впливає на наш край, сприяє покращенню комунікації між депутатськими корпусами різних рівнів та громад, стимулює до змін на краще.

Активно виступаю проти заводу, який хочуть встановити неподалік селища Благодатного, яке є частиною Нововолинської МТГ,  на території колишньої шахти №7. Вважаю, що керівництво Литовезької територіальної громади повинно в першу чергу запитати думку громадськості – навряд чи за рік часу щось змінилось, адже тоді громадські слухання дали негативну реакцію, як і щодо будівництва філіалу птахофабрики на території цієї ж громади.

Долучався до урочистостей з нагоди державних свят.

Як відповідальний депутат міської ради запросив небайдужих до проблем у громаді стати моїми помічниками-консультантами.

Відкритий до діалогу та співпраці на благо нашої громади!

10.12.2021р.  Володимир Шаповал.