Звіт про роботу депутата Нововолинської міської ради VIII скликання Ромашевського Віктора Івановича

Загальна інформація:

Депутат Нововолинської  міської ради VIII скликання ;

Член постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку та фінансів;

Член депутатської фракції  партії «За Майбутнє» у міській раді;

Адреса  приймальні: м. Нововолинськ, бульвар Шевченка,6

Графік прийому: друга середа місяця, 16:00 – 18:00 годин

Номер телефону: +380966775263

Електронна пошта:victor_romash@i.ua

У листопаді 2020 року обраний депутатом Нововолинської міської ради VIII скликання від  політичної партії “ЗА МАЙБУТНЄ” у виборчому окрузі №2.

З початку роботи депутатського корпусу у своїй діяльності керуюсь Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», Регламентом роботи Нововолинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають діяльність депутатів та ради.

Одним із основних обов’язків своєї діяльності, як депутата, вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради та роботу в постійній комісії, Днях депутата, засіданнях фракції. З початку депутатської діяльності постійно в індивідуальному порядку вивчаю та опрацьовую матеріали, що виносяться на розгляд сесій, а в подальшому беру участь у розгляді та прийманні рішень з даних питань у комісії,  Днях депутата і як завершальний етап розгляду питань на чергових сесіях. Так, під час виконання депутатських обов’язків протягом звітного періоду (січень 2021 – грудень 2021р.) мною взято участь у всіх пленарних засіданнях , постійних комісіях, засіданнях фракції, Днях депутата та підтримано рішення, обговорені на засіданнях постійних комісіях, засіданнях фракції, Днях депутата.

У 2021 році прийняв участь :

  • У роботі 8 пленарних засідань сесій Нововолинської міської ради (100%);
  • В роботі 11 засідань (100%) постійної комісії міської ради з питань планування бюджету, соціально-економічного розвитку та фінансів;
  • Отримав 14 індивідуальних та колективних письмових звернень від мешканців Нововолинської ОТГ( надано відповідь 100%), загалом звернулось 47 мешканців громади.
  • Проведено 10 особистих прийомів громадян;
  • Прийняв участь у 15 зустрічах з мешканцями Нововолинської ОТГ ( зустрічі у дворах);
  • Подано проект рішення (1).

Як депутат міської ради входжу до складу:

  • Редакційної комісії;
  • Адміністративної комісії;
  • Робочої групи з Питань Громадського бюджету.

Громадська діяльність:

  • співорганізатор благодійного турніру з футболу “Кубок Надії”.

Постійно комунікую з мешканцями Нововолинської ОТГ для забезпечення своєчасного реагування на звернення і скарги, вивчення нагальних проблем мешканців, внесення пропозицій до відповідних органів влади стосовно їх усунення.

З метою підвищення знань у сфері місцевого самоврядування та депутатської діяльності, постійно приймаю участь у семінарах, навчальних програмах, онлайн школах для депутатів місцевих рад, постійно ознайомлююсь із змінами в законодавчих та нормативних актах.

Депутат Нововолинської міської ради восьмого скликання  Ромашевський Віктор Іванович