Звіт депутата Нововолинської міської ради VIII скликання від партії «Слуга народу» Оксентюка Василя

У жовтні 2020 року був обраний депутатом Нововолинської міської ради VIII скликання від політичної партії «Слуга народу». 20 листопада 2020 року безпосередньо приступив до виконання своїх обов’язків депутата.
Згідно ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» звітую перед виборцями свого виборчого округу про пророблену роботу за рік у статусі депутата.

У своїй роботі керуюся наступними документами: Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», Законом України «Про місцеве самоврядування», Регламентом Нововолинської міської ради, Положенням про постійні комісії міської ради, Положенням про помічників-консультантів депутата міської ради та іншими нормативними документами.

Входжу до складу постійної комісії з питань земельних відносин, комунального майна, транспорту, містобудування та архітектури.

Участь у сесіях Нововолинської міської ради

Відвідав 90% пленарних засідань Нововолинської міської ради.

Робота у складі постійних комісій.

Як депутат, член постійної комісії Нововолинської міської ради VIII скликання з правом ухвального голосу взяв участь у 13 засіданнях постійної комісії з питань  земельних відносин, комунального майна, транспорту, містобудування та архітектури.

Проведено особистий прийом громадян згідно з календарним планом роботи на 70%, 30% було проведено в режимі онлайн, через офіційну сторінку і в телефонному режимі у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Були проведені зустрічі у дворах щодо ЖКГ, прибудинкових територій, допоміг у розв’язанні проблемних питань.

За період моєї депутатської діяльності зареєстровано 16 звернень громадян різного характеру:  асфальтування прибудинкових територій та між квартальних доріг; допомога громадянам у вирішенні побутових та соціальних питань, а саме асфальтування вулиць біля будинків Грушевського, 9, Гагаріна 4, асфальтування доріжки від вул. Гагаріна, 2 до колишнього магазину Вопак, проведено кронування дерев по вулиці Грушевського, 9, облагородження дороги по вулиці Соборна.

Йдемо далі….

Депутат міської ради від партії “Слуга народу” Оксентюк Василь.