Публічні договори із виконавцем послуг з вивезення побутових відходів для мешканців Нововолинська та Грядівського старостинського округу

Відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України, законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи», Правил надання послуг з вивезення побутових відходів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 №1070, керуючись пп.6 п. «а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану та благоустрою на території населених пунктів Нововолинської територіальної громади прийнято рішення опублікувати Публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами між ВУКГ НМР та власниками (співвласниками, орендарями, наймачами, користувачами) індивідуальних (садиб) житлових будинків на території Нововолинської територіальної громади.

Виробниче управління комунального господарства Нововолинської міської ради, яке розташоване за адресою: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, вул. Лісна, 8, (тел. 067 98 62 961) визнане виконавцем послуг з вивезення побутових відходів відповідно до рішень: Виконавчого комітету Нововолинської міської ради № 18 від 17.01.2020р.; рішення Виконкому НМР №16 від 22.01.2021р., рішення Виконкому НМР № 470 від 02.12.2021р. та рішення Виконкому НМР №8 від 06.01.2022р., та Договорів № 427 від 07.12.2021 року та № 69 від 10.01.2022 року «На надання послуг з поводження з побутовими відходами (між Виконавчим комітетом Нововолинської міської ради та ВУКГ НМР), пропонує фізичним або юридичним особам, які є власниками (співвласниками, користувачами) нерухомого житлового майна, або за згодою власника іншим особам, які користуються об’єктом нерухомого житлового майна (далі – Споживачам) отримувати послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та зберігання твердих побутових відходів) на території Нововолинської територіальної громади шляхом приєднання до Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Цей договір укладається сторонами з урахуванням статей 205, 631, 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання Споживача до умов цього договору згідно з заявою-приєднанням або шляхом вчинення Споживачем дій, які засвідчують його бажання укласти договір (фактичне користування послугою, оплата за надану послугу та ін.).

Дане оголошення є публічною офертою (пропозицією) на адресу Споживачів.

Більше інформації на https://www.facebook.com/vukgnv

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР м.Нововолинськ