Відбудеться громадське обговорення щодо перейменування вулиць і демонтажу радянських пам’яток у Нововолинську

1. Організатор громадського обговорення: Нововолинський міський голова Карпус Борис Сергійович.
  2. Об’єкти права власності, яким пропонується змінити назву (перейменувати):
№ п/п Діюча назва
43 вул. Мічуріна
44 вул. Лопатіна
45 вул. Пушкіна
  1. Пропозиції щодо зміни назви (найменування) об`єктів права власності та обгрунтування такої пропозиції:

3.1. Пропонується змінити наступні назви вулиць в Нововолинській міській територіальній громаді:

№ п/п Діюча назва Запропонована назва
43 вул. Мічуріна вул. К. Мрочка
44 вул. Лопатіна вул. Соборна
45 вул. Пушкіна вул. Калинова

3.2. Пропонується демонтаж радянських мозаїчних панно у Нововолинську за адресою: м. Нововолинськ, бульвар Шевченка 3 та м. Нововолинськ, бульвар Шевченка 4 після завершення воєнного стану в Україні та демонтаж пам`ятного знаку оборонцям укріпрайону у місті Нововолинськ, що знаходиться за адресою: м. Нововолинськ, проспект Перемоги після завершення воєнного стану в Україні.

3.3. Зазначений перелік вулиць, провулків та проспекту, запропоновані найменування, які пропонується їм присвоїти, а також демонтаж радянських мозаїчних панно у Нововолинську за адресою: м. Нововолинськ, бульвар Шевченка 3 та м. Нововолинськ, бульвар Шевченка 4 після завершення воєнного стану в Україні та демонтаж пам`ятного знаку оборонцям укріпрайону у місті Нововолинськ, що знаходиться за адресою: м. Нововолинськ, проспект Перемоги, визначено за пропозиціями робочої групи щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території Нововолинської міської територіальної громади (далі – робоча група).

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо долі мозаїчних панно та пам`ятного знаку, а також зміни назви вказаних  вулиць, провулків та проспекту на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

1. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

4.1. Громадські слухання – 30.06.2022 р. о 17.00 год. за адресою : Волинська обл., м. Нововолинськ, бульвар Шевченка, 6 (приміщення Нововолинського міського палацу культури).

1. Поштова адреса та адреса електронної пошти, телефони, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

– пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій формі із зазначенням прізвища,  імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає, протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення до Виконавчого комітету Нововолинської міської ради на наступну адресу: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, на електронну пошту: vykonk@nov-rada.gov.ua, або за тел. (03344) 3-23-23;

– громадській приймальні організаційно-виконавчого відділу виконавчого комітету Нововолинської міської ради (ГЕЛЕВИЧ Каріна) забезпечити реєстрацію письмових пропозицій (зауважень)  учасників зазначеного громадського обговорення.

1. Місцезнаходження та адреса організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації, що винесено на громадське обговорення:

– голова робочої групи щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на території Нововолинської міської територіальної громади – Скриннік Вікторія Романівна: 45400, Волинська обл., м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27, другий поверх, каб. № 201.

1. Прізвище та ім`я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Скриннік Вікторія Романівна – голова Робочої групи.
  2. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 18.07.2022р., на офіційному вебсайті Нововолинської міської ради.

Зазначене інформаційне повідомлення, пропозиції (зауваження) та результати проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування)  вулиць, провулків та проспекту в   Нововолинській міській територіальній громаді підлягає оприлюдненню на офіційному вебсайті Нововолинської міській раді.