ОНОВЛЕНО. День Української Державності: план заходів у Нововолинську

Усі розважальні заходи, які планувалися в місті сьогодні з 16:00, – скасовуються. На жаль, маємо знову сумну звістку з фронту. Поки офіційне повідомлення від військових не надійшло, прізвище загиблого не повідомляємо. Закликаю мешканців утриматися від розваг і гучної музики. Покладання квітів і молитовні заходи з нагоди Дня Державності України, а також благодійний ярмарок – відбудуться.

28 липня Україна відзначатиме День Української Державності. Знакова дата встановлена Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

З нагоди Дня Української Державності у храмах Нововолинської територіальної громади проведуть молебень за мир в Україні, на мистецькій алеї ярмаркуватимуть майстри рукоділля, на центральній площі міста протягом дня запланована культурно-мистецька програма. Перелік усіх заходів дивіться в ілюстрації.