Запрошуємо зацікавлених осіб на громадські слухання

Офіційне повідомлення про проведення громадських слухань щодо обговорення та розгляду містобудівної документації – Детальних планів території:

– будівництво та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на бульварі Шевченка, 31 в м. Нововолинську, у зв’язку з уточненням цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і  містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці);

– будівництво та обслуговування об’єкту торгівлі на бульварі Шевченка в м. Нововолинську, в районі перехрестя бульвару Шевченка з автодорогою Ковель-Жовква, у зв’язку зі зміною цільового використання земельної ділянки (визначення параметрів забудови і містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на даній земельній ділянці).

Громадські слухання будуть проведені 31 жовтня 2022, об 11:00 у залі засідань міської ради (перший поверх). Адреса: м. Нововолинськ, п-т Дружби, 27.