До свята Андрія у Нововолинську проведуть обрядові дійства

У понеділок, 12 грудня, о 16:00 в міському клубі на 5-му мікрорайоні відбудеться вечір відпочинку «Андрій приходить, надію приносить».

О 17:00 завітайте на «Андріївські вечорниці» у міському історичному музеї (п-т Дружби, 27). На посиденьках в етностилі дізнаєтеся про давні традиції наших прабабусь, посмакуєте варениками, хлопці спробують вкусити калиту, дівчата – «ворожитимуть». Буде діяти тематична фотозона. Дрес-код – вишиванка.

У вівторок, 13 грудня о 16:00 обрядовий вечір «Андріївські вечорниці» проведуть у Грядах, в адмінприміщенні старостинського округу (колишня сільська рада).

Також 13 грудня, о 14:00 у міському клубі підведуть підсумки благодійної акції «Даруємо дітям радість».

Усі заходи проходять у рамках благодійного Різдвяного марафону, зібрані кошти передадуть на потреби ЗСУ.