До свята Миколая Чудотворця у Нововолинській громаді проведуть майстеркласи та розпочне роботу Будиночок Миколая

У неділю, 18 грудня, о 16:00 у бібліотеці села Грибовиця відбудеться майстерклас із декорування новорічних іграшок.

У понеділок, 19 грудня, о 13:00 новорічні іграшки розписуватимуть у Нововолинському історичному музеї.
О 15:00 у будинку культури в Благодатному проведуть дитяче свято “Всі чекають Миколая, він у гості поспішає”.
О 16:00 у сквері біля пам’ятника Першобудівникам в Нововолинську відбудеться відкриття Будиночка Миколая. Для дітей підготували концертно-розважальний захід.
Цьогоріч Будиночок Миколая буде працювати протягом 5 днів, з 19 по 23 грудня.

Заходи проводять в рамках благодійного Різдвяного марафону. Усі зібрані кошти передадуть на потреби військових.