14 мешканців Нововолинської громади стали Почесними донорами України

У четвер, 23 квітня, відбулося нагородження жителів Нововолинської громади, які здійснили понад 40 добровільних кровоздач. За це їм присвоєно звання Почесний донор України.

Посвідчення та подарункові сертифікати вручив міський голова Борис Карпус і директор КНП «Нововолинська ЦМЛ» Олег Шипелик.
Очільник громади подякував донорам за нелегку, але важливу справу, адже донорська кров рятує життя. Побажав усі міцного здоровʼя та Божого благословення.

До слів подяки та привітань долучилися завідувачі відділень і медики міської лікарні.