Юні нововолинці посіли друге місце на змаганнях з пожежно-прикладного спорту в Польщі
13 червня команда з Нововолинська взяла участь у щорічних змаганнях з пожежно-прикладного спорту, які відбулися в місті-партнері Ярачеві (Польща).
Другий рік поспіль діти змагалися у віковій категорії 14–16 років. Юні спортсмени демонстрували свої вміння у двох етапах — пожежній естафеті та бойовому розгортанні.
За результатами змагань команда посіла друге місце у своїй категорії, покращивши торішній результат.
Супроводжували дітей начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Святослав Бабичук та вчитель польської мови ліцею №2 Наталія Савчук. Поїздка відбулася за підтримки управління освіти та 5 ДПРЧ 1 ДПРЗ ГУ ДСНС у Волинській області.
Окрім участі у змаганнях, діти ознайомилися з роботою місцевої добровільної пожежної дружини та державної повітової пожежної частини в Яроцині.
На завершення поїздки учасники побували на екскурсії в місті Познані Великопольського воєводства.



