З нагоди професійного свята відзначили дільничних офіцерів

18 червня у Володимирському районному відділі поліції відбулася урочиста зустріч, присвячена 103-й річниці створення служби дільничних офіцерів поліції України.
Від імені Нововолинського міського голови Бориса Карпуса правоохоронців привітала секретар міської ради Надія Жук.
Також з вітальними словами виступили начальник Володимирської районної військової адміністрації Юрій Лобач, секретар Володимирської міської ради Іван Юхимюк та начальник районного відділу поліції Володимир Костанюк.
За щоденну нелегку службу, оперативність і відданість справі дільничних офіцерів поліції сектору превенції відділення поліції №1 (м. Нововолинськ) відзначили нагородами. Зокрема, Подяки оголошено:
  • майору поліції Ігорю Байкевичу від начальника Володимирської районної військової адміністрації та голови районної ради;
  • старшому лейтенанту поліції Анні Мелюх від Нововолинського міського голови;
  • капітану поліції Валерію Поліщуку від начальника районного відділу поліції.