Замість традиційного новорічного ранку – квест у світлиці Святого Миколая
5 грудня у Нововолинському центрі дитячої та юнацької творчості запрацювала світлиця Святого Миколая. Урочистість провели у незвичному форматі. Після невеличкого святкового вітання від вихованців НЦ ДЮЦ та заступниці міського голови Ніни Шумської, учні взяли участь у веселому зимовому квесті.
Шість команд виконували завдання у шести локаціях. Діти змагалися у спортивних вправах, створювали аплікації, виконували завдання на кмітливість, переглядали мультфільми. А на завершення усі учасники квесту виконали пісню для Святого Миколая.











