Нововолинські «Ведмеді» вибороли срібло на Чемпіонаті України з баскетболу серед дівчат U-13
29-30 травня Нововолинськ вперше приймав Чемпіонат України з баскетболу. В Будинку спорту СОК «Шахтар» відбулися матчі «Фіналу чотирьох» серед дівчат 2013 року народження.
У півфіналі, який пройшов у п’ятницю, команда Нововолинської ДЮСШ «Ведмеді» під керівництвом тренерки Ганни Макарчук і асистента тренера Руслани Спєшилової перемогла суперниць із команди КІВС-13 (Львів) з рахунком 94:17. В іншому півфінальному поєдинку рівнянки з «ОСДЮСШОР-БАСЛ-13» здолали команду СДЮСШОР №5-ДФКС-13 (Дніпро) з рахунком 69:47.
Сьогодні, 30 травня, відбулися фінальні ігри. За результатами першого матчу бронзові нагороди виборола команда з Дніпра.
У фінальному поєдинку за золото змагалися команди з Нововолинська та Рівного. Після напруженої боротьби перемогу здобула команда «ОСДЮСШОР-БАСЛ-13» (Рівне) з рахунком 54:49.
Вихованки Нововолинської ДЮСШ посіли друге місце та стали віцечемпіонками України.
У церемонії нагородження взяв участь міський голова Борис Карпус, представники Федерації баскетболу України, заступниця голови Володимирської РДА Ірина Ліщук, депутат міської ради Вʼячеслав Спиридонов. Міський голова подякував дівчатам за гру, тренерам – за підготовку команди, а батькам та вболівальникам – за підтримку на трибунах.
Організаторами змагань виступили Федерація баскетболу України, Нововолинська міська рада, відділ молоді та спорту, Нововолинська ДЮСШ.
Протягом турніру матчі коментував директор СОК «Шахтар» Любомир Гапон.
Переглянути фінальну гру можна за посиланням: https://www.youtube.com/live/6Z-0SAwbVgc?si=KhM7V2rZsZmQqeND










