АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА ПРО ЕКОНОМІЧНИЙ І СОЦІАЛЬНИЙ РОЗВИТОК МІСТА НОВОВОЛИНСЬКА за І квартал 2014 року

Протягом І кварталу 2014 року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування міста була спрямована на виконання  завдань Програми економічного і соціального розвитку міста на 2014-2015 роки.

За січень-лютий 2014 року реалізовано промислової продукції на 272,5 млн.грн., що становить 17,4% до загальнообласного показника. Обсяги реалізації промислової продукції у розрахунку на одного жителя міста становили 5117 грн. По даному показнику місто посідає перше місце в області.
Шахтами ДП «Волиньвугілля» у І кварталі 2014 року видобуто 87892 тонн вугілля, що на 10695 тони менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Планове завдання вугільні підприємства  ДП «Волиньвугілля»  виконали на 88,8 відсотка.
З початку інвестування станом на 1 січня 2014 року в економічний сектор міста Нововолинська надійшло 86614,2 тис. дол. США прямих іноземних інвестицій.
По обсягах іноземних інвестицій на одного жителя (1495,9 дол.США), місто посідає перше місце в області та в 4,5 рази перевищує середній показник по області (326,9 дол.США).
Будівельними організаціями усіх форм власності за І квартал 2014 року виконано підрядних робіт на суму 2,6 млн.грн., що становить 3,2 відсотка до загальнообласного обсягу.
За І квартал 2014 року надходження власних і закріплених доходів загального фонду бюджету міста склали 11124,4 тис.грн., що становить 21,9 відсотка до затверджених річних показників зі змінами на 2014 рік, Зокрема, забезпечено надходження основного бюджетоутворюючого платежу – податку з доходів фізичних осіб поступлення якого склали 9469,2 тис.грн.
На протязі звітного періоду 2014 року своєчасно проводилась виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери, розрахунки за енергоносії, що споживаються бюджетними установами, у повному обсязі здійснювались інші виплати соціального характеру.
Транспортними  перевезеннями  в місті  займаються ВАТ “Володимир-Волинське АТП – 10707”, та  підприємці-перевізники.
За січень-лютий 2014 року перевезено 56,0 тис. пасажирів, що  становить 101,8 % до відповідного періоду минулого року. Вантажні перевезення  становили 16,8 тис. тонн, що  становить 893,1 % до відповідного періоду минулого року.
У січні-лютому 2014 року населення міста  сплатило за житлово-комунальні  послуги,  враховуючи  погашення  боргів  попередніх  періодів 11260,2 тис. грн.  Рівень сплати становив 84,7 %. За житло і комунальні послуги станом на 1 березня 2014 року громадяни заборгували – 15785,3 тис.грн.
Оборот роздрібної торгівлі за усіма каналами реалізації  за січень-березень 2014 року становив 188720 тис.грн, що становить 111,2 %  у порівняльних цінах до  відповідного періоду минулого року.
За січень-лютий 2014 року підприємства та їх структурні підрозділи, для яких надання послуг є основним видом діяльності,  реалізували  послуг на 9922,6 тис.грн., в тому числі населенню – на 4063,9 тис. грн.
За січень-лютий 2014 року обсяги товарного експорту зменшились на 5,5 % і становлять  5656,9 тис. дол. США, імпорту  зменшилась на 27,3 % і становить 13062,9 тис.дол.США.  Від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі склало 7406,0 тис. дол. США.
Продовжується планомірна робота по фінансовій підтримці найбільш вразливих категорій населення шляхом надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.
Протягом січня-лютого 2014 року 165 сім’ям призначено субсидії, середній розмір призначеної субсидії  в розрахунку на одну сім’ю складає 166,1 грн.  Загальна  сума призначених субсидій  становила  26,3 тис.грн.
Розв’язання проблеми забезпечення своєчасної виплати  заробітної плати  та погашення заборгованості з неї перебуває на постійному контролі місцевих органів влади. Регулярно проводяться засідання міської комісії з питань забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яких заслухано керівників відповідних служб, підприємств, установ і організацій, які не забезпечують своєчасну, у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам.
Станом на 01.04.2014 року заборгованість з виплати заробітної плати в економічно-активних підприємствах відсутня.
За 2013 рік  середньомісячна заробітна плата по місту становила 3413 грн.
На первинному обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування перебуває 123 дитини даної категорії, з них: 30 – дітей-сиріт та 93 – дитина, позбавлена батьківського піклування. 102 з них проживають у сім’ях опікунів, 4 дитини – виховуються у дитячих будинках сімейного типу, 8 – у прийомних сім’ях; 8 – дітей знаходяться на повному держаному забезпеченні; 1 дитина – невлаштована (перебуває у розшуку).
З початку  2014 року на первинний облік поставлено 7 дітей, з них 4 мають статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, 3 – залишені без батьківського піклування.
З метою соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та застосування ефективних форм їх соціальної підтримки  міська рада затвердила міську цільову соціальну Програму реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2008 – 2017 роки, в якій передбачені кошти для ремонту житла дітям даної категорії.
Працівниками служби у справах дітей значна увага приділяється своєчасному виявленню дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Протягом І кварталу 2014 року проведено  обстеження умов проживання і утримання дітей цієї категорії  у 36 сім’ях. За результатами на облік взято 3 дитини, що проживають у 2 сім’ях, де батьки через пияцтво, наркоманію, свою асоціальну поведінку не забезпечують належних умов їх   виховання і утримання.
Підготовлено і подано до суду 2 позовних  заяв для вирішення питання  позбавлення  батьків  батьківських прав. За результатами розгляду в судах 2 батьків позбавлено батьківських прав відносно  2  дітей.
За поданням служби у справах дітей 4 батьків  притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.184 Кодексу України про адміністративні правопорушення за невиконання своїх батьківських обов’язків.
Здійснено 5 перевірок  дотримання чинного законодавства щодо охорони прав та інтересів дітей, організації виховної роботи, надано методичну допомогу: у навчально-виховних закладах – 5.
Працівниками служби спільно з працівниками відділу кримінальної міліції у справах дітей МВ УМВС, служби з питань захисту прав споживачів та державної податкової інспекції м. Нововолинська проведено 7 рейдів по торгових точках міста з метою виявлення випадків незаконного продажу тютюнових та алкогольних виробів дітям. Під час проведених рейдів виявлено 2 порушень. Працівниками СКМСД МВ УМВС складено протоколи на продавців за реалізацію тютюнових виробів неповнолітнім.
Нагальними питаннями, що потребують розв’язання є:
–          фінансування завершення будівництва шахти №10 «Нововолинська»;
–          створення госпітального округу з центром у м. Нововолинську;
–          фінансування добудови ІІ-ї черги полігону твердих побутових відходів;
–          фінансування завершення реалізації проекту по реконструкції системи теплопостачання Південно-Східного району м. Нововолинська;
Пропозицією щодо вирішення цих питання є їх фінансування з державного бюджету.
Ще одним питанням що потребує розв’язання є початок вкладення капітальних інвестиції Луцьким автозаводом в придбане ним підприємство «Оснастка» для створення нових робочих місць.