Дні Сталої Енергії відбудуться в Нововолинську

7-19 квітня у Львові відбувся перший із  чотирьох тренінгів проекту «Модель розбудови потенціалу України і Грузії для їх участі в Угоді мерів», який відвідали представники пілотних міст проекту та консультанти з питань Угоди мерів з України та Грузії. У цьому заході взяв   участь  начальник Управліня економічної політики та інвестицій Нововолинського міськвиконкому Василь Мигас.
Робота першого дня проводилася у малих групах, де команди були сформовані з представників міст та консультантів з питань Угоди мерів  для забезпечення максимально ефективної роботи у подальшому майбутньому. Другого дня експерти Асоціації представили  учасникам заходу  європейську кампанію Дисплей та проведення Днів Сталої Енергії у містах.  Дні Сталої Енергії пройдуть також і в Нововолинську    24-28 червня.
Цікавим був практичний досвід міста Кам’янець-Подіський, який успішно застосовує систему енергоменеджменту та є учасником багатьох інвестиційних проектів.
Також представниками пілотних міст проекту, серед яких є і Нововолинськ,   обговорено тендерні процедури, питання бюджету і планування майбутньої діяльності.
Наступний тренінг запланований на червень. Він  буде присвячений розробці кадастру викидів СО2 та прототипу Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку.