Список проектів, що розроблялись управлінням економічної політики та інвестицій

Подані проекти:
1. Заявка на участь у проекті ТАНДЕМ спільно з Нововолинським міським палацом культури.
2. Подання спільного проекту муніципалітету міста Нововолинська с Польсько-українською фундацією про екологічної урбаністики„SaveGreeN”.

Розбудова системи поводження з твердими побутовими відходами.
3. Подання спільного проекту муніципалітету міста Нововолинська с Польсько-українською фундацією про екологічної урбаністики„SaveGreeN”.
Розбудова системи очищення комунальних стоків.
4. Зпровадження системи енергоменеджменту та енергоаудиту у Нововолинську з метою впровадження енергозберігаючих заходів тапроектів, що направлені на енергозбереження у місті.
5. Заявка на участь у проекті «Місцеві партнерства для використання відновлюваних джерел енергії».
6. На даний момент стоїть питання участі міста Нововолинськ у відкритому конкурсі проектів EuropeAid Рух Угоди мерів на східПідтримка участі “Східного партнерства” і Середньоазіатських міст в Угоді мерів у якості партнера м. Вінниця та Кам.янець-Подільський.
Проекти, що знаходяться у стадії опрацювання:
 Програма транскордонного співробітництва Польща-Україна-Білорусь
1. ”Поліпшення інфраструктури водопостачання з метою покращення економічної привабливості прикордонної території” (Приорітет 1.Підвищення конкурентноздатності прикордонних територій).
2. Згідно підписаної Декларації про готовність до співпраці з м. Білгорай (Польща) м. Нововолинськ  виступає містом-партнером поданніаплікації на третій етап конкурсу проекті з пріоритетністю 1. Розвиток туризму.
Всеукраїнський конкурс проектів
1. „Зігріта старість” (організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню)
2. „Безпечне місто” (розробка та впровадження інноваційних механізмів досягнення роботи комунальних транспортних підприємств,реалізація чіткого графіку руху, подальший розвиток мереж громадського транспорту)

 Список проектів, що розроблялись управлінням економічної політики та інвестицій, та чекають оцінки до кінця 2012 р.