Міська влада відповідає “Нововолинську діловому”

Дуже співчуваю горю Марії Байдовської, син якої героїчно загинув на Майдані в Києві. Міська влада намагається докладати зусиль, щоб стишити біль великої втрати. Безумовно, сім’я загиблого повинна б отримати відповідне житло і це мало би бути передбачено спеціальною державною програмою. Можливо, невдовзі така і буде прийнята. На жаль, кошти на купівлю житла в міському бюджеті не передбачені ні законом, ні Бюджетним Кодексом України, ні в призначенні.

Більше останніх 4-х років у м. Нововолинську державне будівництво не ведеться. Як мені відомо, в інших містах, наприклад Івано – Франківську та у Львові, житло надане приватними інвесторами.У містах: Тернополі, Луцьку, Володимирі-Волинському житло не надавалось.

Виходячи з реальних можливостей місцевої влади, Марії Байдовській було запропоноване тимчасове житло в гуртожитку, від якого вона відмовилась. На даний час  сім’я не включена до Єдиного державного реєстру осіб, які потребують поліпшення житлових умов, так як не подала документи щоб стати на чергу квартирного обліку.

Пошук варіантів вирішення питання триває. Мною направлено клопотання в облдержадміністрацію щодо виділення житла Марії Байдовській. Сподіваюся, що будуть зміни в законодавстві.

Копії клопотання до облдержадміністрації та проміжної відповіді Байдовській М. Є. додаю.

   PS. На жаль і на сьогодні сім’я не стала на чергу квартирного обліку. Щодо отримання земельної ділянки під забудову, то ні усного, ні письмового звернення від М. Є. Байдовської не надходило.

Враховуючи, що на найбільш „демократичний” сайт „Нововолинськ діловий” неможливо подати правдиву інформацію, тому розміщую цю інформацію на сайті Нововолинської міської ради.

Міський голова                        В.Б. Сапожніков

Байдовській на ОДА правильне-page0001

IMG 006