Відповідь на критичний матеріал „ Життя людей дешевше, ніж «лежачий поліцейський ” (Інтернет-видання “Нововолинськ діловий”, 07.09.15 р.)

Ознайомився з так званим критичним матеріалом «Життя людей дешевше, ніж «лежачий поліцейський» і  зразу кидається у вічі неправдивість та провокаційність автора.

У заклику підтягувати шини до хати когось з керівників міста,  і в першу чергу до мера, вбачаю загрозу життю і здоров’ю керівництва міста, членам родин, які проживають разом, а також іншим людям, що живуть по сусідству. Тому публічно звертаюсь до керівництва міської служби безпеки, прокуратури, міліції про загрозу і вимагаю від них вжити всі передбачені законом заходи протидії автору і людям, які можливо стоять за автором.

Подібні заклики лунали під час шахтарських акцій, а також акцій проти мобілізації в армію.

Неправдивість вбачається в тому, що на голослівні твердження автора про численність ДТП на вулиці Некрасова, надано офіційну довідку з міліції про повну відсутність таких випадків за 2014 рік і 8 місяців 2015 року.

Також автор стверджує, що мер не розпорядився про обмеження швидкості на цій дорозі, то я доповідаю, що знак «40» обмеження швидкості з обох сторін дороги встановлено 6 липня 2014 року (зразу після закінчення чергових робіт фірмою ДПМК по асфальтуванню) задовго до того моменту, як в голові автора публікації появилась така світла думка.

Контроль за дотриманням правил руху належить виключно відділу ДАІ.

Виходячи з вищевикладеного, а також із того, що пристрої примусового зниження швидкості (лежачий поліцейський) встановлюється біля шкіл, дитячих закладів, торгових центрів і місць концентрації ДТП, на вулиці Некрасова за кошти бюджету такий пристрій не запланований.

В силі залишається відповідь начальника відділу транспорту і зв’язку  Коцури Ю.В., що такий пристрій можуть встановити мешканці за свої кошти, як це зробили мешканці вулиць Коцюбинського, Грушевського, Східна.

Перший заступник міського голови, секретар міської ради В.Д. Рожелюк