СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ МІСТА НОВОВОЛИНСЬКА У СІЧНІ–ВЕРЕСНІ 2019 РОКУ

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг призначено 7,1 тис. домогосподарств на суму 2,1 млн.грн. Середній розмір призначеної субсидії в розрахунку на одне домогосподарство становив 292,0 грн (у січні–вересні 2018р. – 244,4 грн).

Крім того, 15 домогосподарствам були призначені субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на суму 46,0 тис.грн.

ПРОМИСЛОВІСТЬ

Підприємства міста реалізували промислову продукцію (товари, послуги) на суму 3,5 млрд.грн, що становило 15,7% загальнообласних обсягів.

У розрахунку на одну особу реалізовано промислової продукції на 62,7 тис.грн. За цим показником місто посіло друге місце в області.

будівництво

Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами міста становив 27,2 млн.грн. На спорудженні інженерних споруд виконано 56,5% усіх робіт, решта – на будівництві будівель.

ТРАНСПОРТ

Автотранспортом спеціалізованих підприємств міста, які займалися комерційними вантажними перевезеннями на постійній основі (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями), за попередніми даними, здійснено 138,8 млн.ткм і перевезено 347,3 тис.т вантажів, що відповідно на 22,4% та 28,0% більше, ніж у січні–вересні 2018 року.

Повідомлення Головного управління статистики

у Волинській області.