Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту рішення міської ради «Про обмеження режиму роботи закладам, які здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей».

Звіт про базове відстеження результативності

регуляторного акту 15.11.2019р.

№ з\п

У звіті зазначається

Опис

1.

Вид та назва регуляторного акта, дата його прийняття та номер Рішення міської ради від 14.11.2019р. № 32/18 «Про обмеження режиму роботи закладам, які здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей».

2.

Назва виконавця заходів з відстеження Відділ торгівлі, побуту та захисту прав споживачів виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

3.

Цілі прийняття акта Обмеження режиму роботи закладам, які здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей.

4.

Строк виконання заходів з відстеження 04.11.2019р. – 15.11.2019р.

5.

Тим відстеження (базове, повторне або періодичне) Базове відстеження.

6.

Методи одержання результатів відстеження Для відстеження результативності регуляторного акту використовується статистичний метод одержання результатів відстеження.

7.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних Для відстеження результативності дії регуляторного акта визначено такі показники:

– кількість закладів, які здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей на території міста Нововолинська;

– рівень поінформованості суб’єктів підприємницької діяльності, які розповсюджують лотереї на території міста про встановлений графік роботи;

– кількість проведених перевірок та складених протоколів щодо недотримання встановленого графіку роботи закладами, які здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей.

8.

Кількісні та якісні значення показників результативності На території міста Нововолинська діяльність у сфері розповсюдження лотерей здійснюють 10 закладів, які працюють і в нічний час доби. Жоден з цих закладів не погоджував режим роботи у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради.

Тому, розглянувши звернення депутатів Нововолинської міської ради від 25.03.2019р. та врахувавши пропозицію, яка надійшла під час громадських обговорень 15.05.2019р. від депутата Нововолинської міської ради Шаповала В.В., даним регуляторним актом планується встановити режим роботи з 08.00 год. до 20.00 год. всім закладам, які здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей. Нововолинському відділенню поліції Володимир-Волинського ВП ГУНП України у Волинській області (Галащук С.Ю.) вжити дієвих заходів для забезпечення дотримання вимог даного рішення.

9.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей Із прийняттям даного регуляторного акта буде встановлений чіткий та однаковий режим роботи для усіх закладів, які здійснюють діяльність у сфері розповсюдження лотерей, що забезпечить дотримання громадського порядку у місті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник міського голови                                                                       О.І. Громик

 

Начальник відділу торгівлі,

побуту та захисту прав споживачів                                                         І.М