Світлій пам’яті Леоніда Дударя

Десятого лютого 2020 року минає 40 скорботних днів, відколи пішов у небуття активний громадський діяч, голова міської організації ветеранів війни та праці, місцевий поет Леонід Парфентійович Дудар. Його зірка згасла на січневому небосхилі, посвітивши на цій землі 78 років.

6 лютого у центральній міській бібліотеці відбувся вечір пам’яті, на який зібралися представники міської влади, ветеранської організації,Центру професійно-технічної освіти, журналісти, колеги по перу, члени літературно-мистецької вітальні «Мамина криниця».

Настоятель Свято-Вознесенської церкви протоієрей Віктор Мельник відслужив заупокійну літію.

Ведуча заходу, бібліотекар Людмила Турик розповіла про життєвий та трудовий шлях Леоніда Парфентійовича. На Волинь доля його привела із Вінничини. Отримавши освіту у тодішньому Луцькому державному педагогічному інституті, Леонід Дудар працював учителем української мови та літератури у школах міста та викладачем у вищому професійному училищі . Його трудова діяльність також була пов’язана із вугільними підприємствами. Працював на шахті № 4 «Нововолинська» та на шахті «Бужанська».

У нашому місті разом зі своєю дружиною Лідією Федорівною звили своє сімейне гніздо, виростили двох синів.

-Леонід Парфентійович зробив чимало добрих справ для міста. Багато років очолював міську організацію ветеранів війни та праці. Піклувався про ветеранів, оточував кожного своєю увагою, адже добре знав про їхні проблеми і намагався допомогти. Був членом громадської ради при виконавчому комітеті Нововолинської міської ради, а також членом конкурсного комітету з визначення  переможця пасажирських перевезень на міських маршрутах. Брав активну участь у загальноміських заходах. Леонід Дудар вписав яскраву сторінку у літопис міста, – наголосила начальниця відділу з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення міськвиконкому Світлана Груй.

Добрим словом згадували Леоніда Парфентійовича усі, хто знав та працював разом із ним. Бо, як зазначила директор ЦБС Світлана Кухарук, у нього була щира та відкрита душа. Він любив життя, а життя любило його.

На вечорі пам’яті звучала поезія поета, яка йшла з глибини його чутливого серця і виходила на терени літературного життя міста.

Леонід Дудар відійшов у Вічність, залишивши по собі добру пам’ять, талановите слово.

Депутат обласної ради, завідувачка відділу економіки газети «Волинь Нова» Алла Лісова підкреслила, що смерть Леоніда Дударя – це велика втрата для міста. Вона також подякувала працівникам книгозбірні за велику просвітницьку роботу та вмілу підготовку заходів з вшанування знакових постатей Нововолинська.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Залишити відповідь