Батькам, які виховують дітей з особливими можливостями,роз’яснили зміни в діючому законодавстві

10 лютого 2020 року в управлінні соціального захисту населення за сприянням начальника Наталії Волчанюк та спеціалістів відділу обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці відбулася зустріч із батьками, які виховують дітей з особливими можливостями з метою роз’яснення змін, які відбулися в діючому законодавстві.

Присутніх  ознайомили зі  змінами у  постанові КМУ № 309 від 27.03.2019 р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» та у постанові КМУ від 05 квітня 2012 року № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні засоби реабілітації, перелік таких засобів».

У ході зустрічі   батьків поінформували про порядок направлення дітей з інвалідністю, вартість та оплату реабілітаційних послуг. Наголошено на тому, що індивідуальна програма реабілітації складається лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу, в якій повинні зазначатись обсяги, терміни проведення реабілітаційних заходів, рекомендації щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

Також  роз’яснено  механізм  вибору підприємств з електронного каталогу технічних та інших засобів реабілітації і реабілітаційних установ на сайті Мінсоцполітики для забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними заходами.

Для отримання більш детальної інформації необхідно звертатися в управління соціального захисту населення за адресою: б-р Шевченка, 7, каб. 313, 319, тел. 31496.

0 ответы

Ответить

Хотите присоединиться к обсуждению?
Не стесняйтесь вносить свой вклад!

Залишити відповідь