Як записатися на прийом до лікаря

IMG 6624-1-696x464

 

– самостійно через мережу Інтернет :
1. Попередньо зареєструвавши особистий кабінет на медичному порталі ( ел. адреса: https://vl.medportal.ua/). Ідентифікатор доступу пацієнта до порталу необхідно отримати в реєстратурі центру ПМСД або поліклініки.

2. В особистому кабінеті на Медпорталі   обрати розділ – Запис на прийом – табличка пошук лікаря,   в якій вказати місто Нововолинськ та спеціальність лікаря до якого на прийом хочете записатися .

3.Якщо лікарів спеціалістів декілька, можете вибрати лікаря до якого хочете потрапити на прийом.

4. На карті лікаря натискаєте записатися на прийом – відкриється – Талон запису на прийом : в якому потрібно обрати послугу , дату та час візиту і підтвердити запис на прийом.

У день прийому лікаря необхідно не пізніше чим за 20 хв. до часу прийому звернутися в реєстратуру – отримати талон на прийом та амбулаторну медичну картку

Звертаємо увагу : прийом лікарів спеціалістів проводиться за умови направленням сімейного лікаря, або перебування на обліку в лікаря-спеціаліста, що підтверджується медичною документацією. За бажанням , при відсутності направлення сімейного лікаря можна скористатися платною послугою – прийом лікаря – спеціаліста без направлення.

Управління КНП « НЦМЛ»