Нововолинський Центр первинної медико-санітарної допомоги запустив “гарячу лінію” з питань профілактики коронавірусної інфекції

З 15 березня 2020 року у Нововолинському Центрі ПМСД щоденно з 8.00 до 21.00 працюватиме  телефон “ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ” з питань профілактики коронавірусу: +380932579215.

Адміністрація медзакладу звертається до громадян, котрі повернулися з країн, де зареєстровані випадки COVID-19, хто був в контакті – Ви вважаєтеся потенційними носіями вірусу, навіть за відсутності симптомів.

“Інкубаційний період (період, коли симптоми ще відсутні) триває 14 днів.Але в цей час людина заразна!Тому потрібно уникати контактів, не ходити в гості, не виходити з дому і самоізолюватись- перебувати в окремо виділеній кімнаті, користуватись масками та дотримуватись правил гігієни протягом двох тижнів! Це попередить інфікування інших!
При появі симптомів  не бігти в амбулаторію, поліклініку чи лікарню! Не їхати туди маршруткою! Не наражати на небезпеку інших! Подзвонити!”- нагадують у Центрі ПМСД.

Адміністрація медичного закладу зазначає, що по телефону “гарячої лінії” можна отримати усю необхідну інформацію.  При потребі приїде лікар у спецодязі для огляду та госпіталізує у спеціалізований інфекційний заклад.

Пам”ятаймо, що наша безпека залежить від самосвідомості і мудрих рішень. Дбаймо про своє здоров‘я та здоров‘я інших.