У Нововолинську посилюють заходи у зв’язку з недопущенням поширення коронавірусної інфекції

Відповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на сьогоднішньому засіданні, яке провів перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський. На засідання запросили керівників правоохоронних органів, Нововолинського об”єданого районного військового комісаріату, супермаркетів та окремих служб міста.

Як відомо, в Україні зафіксовано два нових випадки інфікування коронавірусом COVID-19. До 3 квітня оголошені карантинні заходи.

Міська комісія з питань ТЕБ та НС зібралася для того, аби напрацювати дії з метою впровадження заходів для мінімізації ризиків поширення коронавірусу COVID-19.
За словами Андрія Сторонського, Нововолинськ має бути готовим на випадок боротьби з небезпечною інфекцією.

«Ми – прикордонне місто. Багато заробітчан повертаються додому з різних куточків світу. Прошу з усією відповідальністю поставитися до своєї та безпеки інших громадян. Тільки карантинні заходи дають змогу запобігти розповсюдженню небезпечної інфекції», – зауважив перший заступник міського голови.

Він акцентував увагу на обмеженні перебування людей у місцях масового скупчення, особливо дітей. Рекомендують обмежити зібрання людей не більше 30 осіб.

Рекомендовано призупинити роботу закладів торгівлі, спортзалів, торговельно-розважальних центрів і речового ринку, крім продуктових магазинів та аптек, автозаправок і пунктів доставки їжі.

Керівникам супермаркетів наголошено на постійному проведенні дезінфекції торговельних залів та звертають увагу на вжиття заходів, щоб не створювати великих черг. Адже помітний ажіотаж, коли люди почали скупляти продукти харчування. Натомість власники магазинів запевняють, що усього вистачає у достатній кількості.

DSC 4078

Посилені міри щодо дезінфекції громадського транспорту, зокрема, після кожного рейсу необхідно проводити обробку салонів, дверних ручок тощо. Андрій Сторонський доручив начальнику відділу транспорту, зв”язку, організації безпеки дорожнього руху та паркування Юрію Коцурі проконтролювати ситуацію щодо дотримання цих вимог.

Радник міського голови Володимир Рожелюк звернувся до керівництва ЖКО та голів ОСББ закупити пульвелізатори для щоденної дезінфекції під’їздів.

Рішенням комісії ТЕБ та НС призупинені планові, попередні та профілактичні медогляди.

DSC 4065

Андрій Сторонський звернувся до керівників установ та організацій переглянути графік прийому громадян з метою недопущення скупчення людей. Краще створити скриньки, через які можна було б подати письмові звернення або розглянути можливість запитів на електронні адреси.

Перший заступник міського голови звертається до керівників релігійних організацій, аби по можливості обмежити зібрання людей у храмах.

«Маємо спільними діями, кожен на своєму місці, забезпечити умови для того, щоб не допустити вірусу, зокрема, в нашому місті, та максимально знизити ризики зараження», – підкреслив Андрій Сторонський.

 

DSC 4067

 

DSC 4066

Відділ інформаційної поілтики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.