Нововолинців просять обмежити відвідування амбулаторій

У зв’язку із введенням на території України карантинних заходів до 3 квітня та з метою профілактики поширення захворювань спричинених вірусом COVID-19 Центр первинної медико-санітарної допомоги просить здорових відвідувачів на цей період обмежити відвідування амбулаторій центру.
Це стосується тих пацієнтів, які проходять планові медичні огляди, котрим потрібні різного виду довідки та планові обстеження, аналізи, планове лікування у кімнатах денного перебування. Звертатися тільки при нагальній потребі, гострій патології.

Адміністрація Центру ПМСД зазначає, що протягом карантину можна отримати будь-яку консультацію щодо власного здоров’я, а також електронний рецепт на необхідні медикаменти за державною програмою “Доступні ліки” в телефонному режимі у свого сімейного лікаря.

«Просимо поставились з розумінням і без потреби утриматись від відвідування закладів, у яких є масове скупчення людей, у тому числі і медичних!

Соціальна самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб ліквідації і нерозповсюдження будь-якої епідемії! Будьте соціально відповідальними, бережіть себе, один одного», – наголошують у Центрі ПМСД.
  
Телефон для довідки:+380680555274, Інна, з 8.00 до 17.00.