Виконком прийняв рішення про обмеження роботи громадського транспорту

З метою попередження поширення коронавірусу та безпеки громадян, 20 березня 2020 року з 00:01 хв у Нововолинську тимчасово до закінчення карантину припиняється робота громадського транспорту. Таке рішення ухвалив виконком сьогодні, 19 березня.

Нагадаємо, з проханням припинити рух міського транспорту звернулися до міської влади перевізники учора. Своє рішення вони мотивували тим, що найперше водії наражаються на небезпеку, адже маршрутки – один із найбільших осередків розповсюдження інфекції. Стурбовані вони й тим, що обмеження кількості пасажирів веде до вагомих збитків. Тим часом за порушення норми перевезення водієві загрожують штрафні санкції.

-Під час перевірок дотримання вимог законодавства учора виявлено правопорушення під час перевезення пасажирів і у нашому місті й на водіїв маршруток складені адмінпротоколи, – поінформував перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський.- До речі, у багатьох містах, на багато більших від нашого, вже призупинено роботу громадського транспорту.

Рішенням виконкому рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності забезпечити проїзд працівників транспортними засобами у режимі регулярних спеціальних перевезень.

Андрій Сторонський зауважив, що сьогодні більшість підприємств мають транспорт для доставки працівників на роботу. Враховуючи важливість безперебійної роботи міської лікарні, а у зв’язку з цим доїзду медичних працівників до лікувальних установ, за необхідності розглядатимуть питання про укладення окремих угод з перевізником, який виявить бажання здійснювати такі перевезення.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.