Віктор САПОЖНІКОВ скликає позачергову сесію міської ради

У понеділок, 23 березня 2020 року, Віктор Сапожніков скликає позачергову сесію міської ради.

Про це він заявив сьогодні під час брифінгу. Міський голова наголосив, що є ряд нагальних питань, які необхідно вирішити у терміновому порядку. Зокрема, з першого квітня стартує медична реформа вторинної ланки. Виникає багато питань щодо фінансування, особливо в нинішніх умовах, коли на лікарів лягає велике навантаження у зв’язку із поширенням коронавірусу.

-Якщо на перший квартал на зарплату медикам були передбачені кошти у державному бюджеті, то вже у другому кварталі їх маємо віднайти у місцевому бюджеті, – наголосив Віктор Борисович.- Ситуація ускладнюється ще й тим, що медичним працівникам на час карантину маємо виплачувати вищу зарплату, преміальні. Звичайно, з часом держава фінансово нас підтримає, але зараз мусимо самі шукати кошти. Про це й говоритимемо на позачерговій сесії. Щоб медична реформа другої ланки відбулася, слід знати шляхи її реалізації і ,насамперед, фінансове забезпечення. Тому готуємо звернення до Уряду з цього приводу.

Міський голова зупинився і на багатьох інших питаннях, які мають вирішити депутати на сесії міської ради. Адже фінансової підтримки, особливо щодо дотримання карантинних заходів, у цей непростий для всіх нас час чекають й інші служби, котрі найбільш задіяні у заходах, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу.

Йшлося і про те, що Нововолинська міська лікарня має десять апаратів для штучної вентиляції легень. Надзвичайно добре, що є у нашому місті меценати, які також пройнялися проблемою. Зокрема, Віктор Сапожніков щиро подякував сім’ї підприємця Віталія Бадзюня, яка придбала і вже передала для потреб лікарні такий апарат. До речі, ще два апарати штучної вентиляції легень, які коштують понад 750 тисяч гривень кожен, зголосилися придбати, виділивши необхідну суму коштів, Кроноспан УА (півмільйона гривень),два ливарні заводи, олійно-жировий комбінат, БРВ та підприємець Сергій Рудь. Міський голова їм також подякував.

– На сайтах інтернет-видань мої «доброзичливці» надто стурбовані тим, де подівся міський голова, – наголосив Віктор Борисович. – Отож хочу їх заспокоїти: лікуюся, адже як і будь-хто з нас хворію, і працюю, щодня вирішуючи десятки нагальних питань та тримаючи руку на пульсі часу і подій як у державі, так і в нашому місті зокрема. Усе у нас під контролем і я впевнений, що тільки разом здолаємо будь-яке випробування й переможемо.

Відділ з питань інформаційної політики,

комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.