Міський голова зустрівся з представниками аптечних закладів

Сьогодні, 24 березня 2020 року, міський голова Віктор Сапожніков та перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський провели зустріч із представниками аптечних закладів Нововолинська. Йшлося про наявність дезінфікуючих засобів, масок, медичних препаратів.

– Аптечна мережа підпорядкована не нам і навіть не області, бо її власники – у різних містах України, – зазначив Віктор Борисович. – Але зі скаргами на те, що в аптеках немає засобів захисту, найбільш потрібних для боротьби з інфекціями, бракує медикаментів, містяни звертаються саме до нас. Через те ми просимо, аби ви регулярно інформували своїх керівників про ситуацію, що склалася у нашому місті, адже в жодній аптеці зараз немає масок, бракує рукавичок, ніде купити парацетамолу. Ми з міського бюджету можемо виділити відповідну суму коштів для закупівлі засобів захисту як для медичних працівників, так і для працівників інших обслуговуючих наших людей служб.

Андрій Сторонський підтримав ініціативу міського голови підготувати і відправити найближчим часом відповідні офіційні листи до керівників і власників аптечних установ з проханням забезпечити наше місто необхідними для цього засобами захисту та медикаментами для профілактики захворювання на коронавірус. Цю думку поділяють також фармацевти, бо й справді щодня стикаються з невдоволенням людей через неможливість придбати вкрай потрібні зараз засоби особистого захисту.

Відділ інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.