На черговому брифінгу міського голови – про актуальне

Сьогодні , 31 березня, 2020 року, міський голова Віктор Сапожніков провів брифінг,  на якому поінформував про чергові кроки міської влади, спрямовані  на боротьбу з коронавірусом.

На початку керівник міста висловив вдячність священнослужителям, які з розумінням віднеслися до ситуації, що склалася нині.

Він  нагадав, що більш як 20 років тому на  в»їзді в місто за кошти міського бюджету було встановлено чотири хрести. А цієї  неділі біля кожного з них благочинний Нововолинського благочиння, настоятель Свято-Духівського храму митрофорний протоієрей Степан Фульмес  та інші священники  провели молебні за мир і спокій у Нововолинську, за здоров’я людей та просили Господа, аби біда обійшла нас стороною. До речі, Богослужіння у  храмах   проводиться  і транслюється у режимі онлайн.  Священники  намагаються дотримуватися вимоги, аби у церквах не було більше  як 10 прихожан.

Віктор Сапожніков  розповів, що учора в місті  створено 5 мобільних бригад,  які виїжджатимуть на виклики додому. Одна  з них  – спеціально для надання медичної допомоги дітям.

Віктор Борисович наголосив, що на території лікарні біля інфекційного відділення надзвичайники розгорнули палатку, де, за потреби,  проводитимуть попередній огляд пацієнтів та робитимуть експрес-тести.

Йшлося також про роботу у цей період комунальних служб. Зокрема, вже  продезінфіковано 1139 під’їздів, не беручи до уваги ОСББ та ЖБК.  У разі необхідності спеціальний автомобіль із розпилювачем дезінфікуватиме тротуари  і дороги.

Міський голова вкотре закликав містян уникати скупчення, не легковажити і дотримуватися карантинних вимог. Тим часом, минулі вихідні засвідчили: молодь почала збиратися на пікніки.

Шкода, але далеко не всі  серйозно ставляться до нинішньої ситуації. Цієї неділі  від запаленого сухостою згоріло 13 дач на садовому масиві «Гірник».  Звичайно, не обійшлося тут без людського фактору, бо з потеплінням люди знову почали палити суху траву, незважаючи на заборону.

Також Віктор Борисович вкотре просить підприємців дотримуватися законодавчих вимог  у період надзвичайної ситуації. Міська влада не наділена зараз  таким правом давати дозволина торгівлю, отож і звертатися за цим підприємцям не потрібно. Можна слідувати прикладу інших і реалізовувати  свій товар  через інетернет-магазини.

Також  Віктор Сапожніков  подякував усім тим, хто долучається до добрих справ.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.