З турботою про малозахищених людей

Сьогодні у непростий час боротьби з важкою недугою – коронавірусною інфекцією, яка охопила весь світ, питання допомоги й милосердя чи не найпершому місці. Нововолинська міська рада та місцеві меценати гуртуються для втілення добрих справ.У своїх повідомленнях ми систематично інформуємо про уже зроблену роботу, зокрема, відчутну допомогу у забезпеченні необхідним медичним обладнанням та засобами захисту наших медичних установ.

Ще зовсім недавно   у  місті  відчувалася нестача масок. Не було їх  в аптечних закладах. І тут на виручку прийшли підприємці, які відгукнулися  на прохання міського голови допомогти вирішити цю проблему. На сьогодні у магазині «Явір»   вже  реалізовано  майже 5 тисяч масок індивідуального захисту, які виготовляють нововолинські кравчині. Ще майже 4 тисячі є у продажу.

Серед багатьох інших долучилися до благодійництва   підприємці Доліновська М.В. та Купрієнко О.Г. Вони пошили 1500 багаторазових масок індивідуального захисту, які безкоштовно передадуть сиротам та дітям, позбавленим  батьківського піклування,  працівникам та підопічним територіального центру соціального обслуговування населення, ветеранським  організаціям та  товариству «УТОС».

Спільними зусиллями здолаємо цю важку недугу.

Фото ілюстративне.