До уваги голів ОСББ, ЖБК

У зв’язку з введенням Кабінетом Міністрів України надзвичайної ситуації в Україні, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби, COVID-19 спричиненої SARS-CoV-2 виконавчий комітет Нововолинської міської ради просить керівників ОСББ, ЖБК дотримуватись рекомендацій Міністерства розвитку громад та територій України на час карантину, зокрема щодо необхідності:

  1. Поінформувати мешканців про карантин та умови убезпечення від розповсюдження вірусу. Розмістити в під’їздах чи біля них плакати з інформацію про те, як себе поводити.
  2. Запровадити періодичну дезінфекцію будинку: миття кабіни ліфту, першого поверху, ручок вхідних дверей, перил сходів тощо.
  3. Забезпечити засобами захисту прибиральників та двірників.
  4. За можливості обмежити доступ мешканців до дитячих та спортивних майданчиків.
  5. Комунікувати з мешканцями, які можуть потребувати сторонньої допомоги (одинокі люди літнього віку, важкохворі люди тощо), уточнити чи потребують вони допомоги і за можливості допомогти самостійно або передати інформацію органу місцевого самоврядування чи в місцевий штаб/волонтерську організацію, які опікуються цим питанням.
  6. Підтримувати зв’язок з органом місцевого самоврядування та штабами підтримки для координації спільних зусиль та обміну оперативною інформацією.
  7. Використовувати систему електронної комунікації (врядування) в будинку, яка дозволить звузити необхідність особистого спілкування співвласників та дозволить підтримати комунікацію і зберегти позитивний емоційний клімат в будинку. Наприклад:

ОСББ Онлайн – https://osbb-online.com/

ОСББ 365 – https://osbb365.com/

Мій дім онлайн – https://miydimonline.com.ua/

iDom.ua – https://idom.ua/

Моє ОСББ – https://moeosbb.com/

Мій Арт-Офіс – https://art-office.com.ua/