Понад 400 звернень громадян надійшло у виконавчий комітет міської ради в І кварталі 2020 року

У виконавчий комітет Нововолинської міської ради протягом   першого кварталу 2020 року надійшло 401 звернення, з них 325- письмових  та 76 – усних,  що на 72 звернення  менше, ніж за відповідний період  попереднього року.

Міський голова та його заступники  упродовж цього періоду провели 27 прийомів, під час яких звернулося 76 громадян.

Зареєстровано 20 колективних і 19 повторних звернень

Надійшло 98 звернень від найменш соціально-захищених верств населення.

Від вищих органів влади отримано 67 звернень, із них 54 – з «Урядової гарячої лінії», значна частина питань стосувалася нарахування і призначення субсидій.

Зареєстровано 9 запитів на інформацію та 29 депутатських звернень.

Найчастіше у своїх зверненнях жителі міста порушували питання  житлово-комунального господарства, зокрема, благоустрою доріг, тротуарів, знесення зелених насаджень, косіння трави,   ремонту покрівлі житлових будинків, освітлення вулиць, водопостачання, заміни водопровідних труб, забезпечення неякісною питною водою.

Більше  160 звернень  стосувалося  соціального захисту населення, з них 105 – про надання матеріальної допомоги на лікування.

Відділ організаційно-виконавчої роботи міськвиконкому.