Дорогі нововолинці та жителі селища Благодатне! Щиро  вітаю Вас зі світлим днем Воскресіння Христового.

Великдень  – одне з найвеличніших християнських свят, яке символізує чистоту помислів, духовне відродження, перемогу добра над злом.


Цьогоріч воно особливе. Ми не підемо до храмів, не зможемо привітати один одного поцілунками, не будемо зустрічати гостей… Реалії сьогодення диктують інший сценарій, якого ми зобов’язані дотримуватись, аби зберегти життя та здоров’я.

Особливо теплі слова вітання та вдячності висловлюю нашим медикам, котрі щодня нині на передньому краї боротьби з важкою недугою. Дякую благодійникам та усім небайдужим людям за підтримку. Спасибі священнослужителям за розуміння ситуації. Подяка працівникам поліції, надзвичайних ситуацій, а також нашим комунальникам, які  докладають свої зусилля до спільної справи і роблять усе можливе, аби наше місто було чистим і впорядкованим до свята,   вдячний усім Вам, шановні земляки.

Зичу  міцного здоров’я, добра, благополуччя і миру! Давайте зустрінемо цей день кожен у своїй оселі . У щирих молитвах  разом проситимемо прощення гріхів і очищення душ та захисту в цей непростий час.

Нехай частинка того світла, яке символізує свято Христового Воскресіння, залишиться з нами на весь рік і підтримує кожного у важку годину! Хай наше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття радості ніколи не залишає душу!

Христос Воскрес!

З повагою
Міський голова Віктор Сапожніков.