ПРОТОКОЛ № 6 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

                          

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  НОВОВОЛИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

проспект Дружби, 27, м. Нововолинськ, 45400, тел. (03344) 41202, тел./факс (03344) 31633

Е-mail: vykonk@nov-rada.gov.ua Код ЄДРПОУ 04051342

 

ПРОТОКОЛ  № 6

позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної

безпеки та надзвичайних ситуацій

 

17 квітня 2020  року                                                                          м. Нововолинськ

 

ГОЛОВУВАВ: Сапожніков В.Б..- голова міської комісії з питань ТЕБ та НС, міський голова

 

ПРИСУТНІ: члени комісії ТЕБ та НС.

 

Слухали:

 1. Про вжиття додаткових обмежувальні карантинних заходів на території м.Нововолинська.

 

По першому питанні:

Доповідач: Сапожніков В.Б. – повідомив, що  відповідно до Протоколу № 11 від 16.04.2020 року позачергового засідання  Волинської обласної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій , рекомендовано вжити додаткові обмежувальні заходи на території м.Нововолинська.

Зокрема :

 1. установити особливий режим в’їзду на територію міста Нововолинська та виїзду з неї громадян і транспортних засобів, а у разі необхідності – проводити санітарний огляд речей, багажу, транспортних засобів та вантажів;
 2. спільно із відповідними службами зазначені даним протокольним рішенням утворити на в’їздах і виїздах із території населеного пункту міста Нововолинська карантинні контрольно-пропускні пункти.

Наголосив на тому, що ситуація в місті погіршується збільшується кількість хворих на короно вірусну хворобу зростає у зв’язку з цим вкотре закликаю мешканцям міста бути свідомими і відповідальними, без особливої потреби не виходити на вулицю, максимально залишатися вдома у Великодні дні і не йти до храмів.

У разі погіршення  ситуації з поширенням коронавірусної інфекції  не виключена можливість введення в Нововолинську комендантської години.
ВИРІШИЛА:

 1. Начальнику відділу транспорту та зв’язку організації безпеки дорожнього руху та паркування (Коцура Ю.В.) узгодити зі службою автомобільних доріг у Волинській області схеми розміщення карантинних контрольно- пропускних пунктів на в’їзді у місто Нововолинськ.

 

 1. Бучинському В.В. – в.о. начальнику НВ ВП ГУНП у Волинській області спільно із Жигалюк  А.А. – директором ВУКГ,  начальнику Нововолинського міського управління ДСНС України у Волинській області Саюк І.Л.  підготувати два блок пости на виїзді і в’їзді із міста Нововолинськ, а саме траса на Іваничі, Львів і Володимир-Волинський, забезпечити повне їх облаштування для можливого функціонування після Великодніх свят в разі загострення поширення корона вірусної хвороби у мсті.
 2. Начальнику Нововолинського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області – Лешко Я.Ю. на період вихідних та святкових днів забезпечити  проведення дезінфекційних заходів в під’їздах де проживають  особи з підтвердженим діагнозом корона вірусної хвороби COVID-19 на підставі укладених договорів:
 3. Директору КНП «Нововолинська ЦМЛ» Морозу В.В. спільно із головним  лікарем КНП «Нововолинського ЦПМСД» Попіка О.О.  забезпечити готовність медпрацівників для чергування на карантинних контрольно- пропускних пунктах.
 4. Бучинському В.В. – в.о. начальнику НВ ВП ГУНП у Волинській області:

1.1 забезпечити дезінфекцію автомобілів працівників поліції.

 1. Жигалюку А.А. – директору ВУКГ проводити санітарну обробку автомобільних доріг та тротуарів  із залученням відповідної спеціальної техніки.
 2. Мариніній Н.А. – завідувачу Нововолинським міськрайонним відділом ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» :

– постійно інформувати штаб з ліквідації надзвичайної ситуації  про ситуацію, щодо    кількості  інфікованих та хворих на корона вірусну хворобу.

– вжити заходів для встановлення контактних осіб;

– організувати роботу для виконання комплексу заходів, щодо моніторингу стану здоровя подорожуючих громадян  шляхом безконтактного вимірювання температури, проведення експрес тестів для виявлення осіб, які мають ознаки захворювання на COVID-19.

 1. Начальнику відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Голованській О.М. організувати роботу,  щодо залучення усіх служб міста для виконання даного протокольного рішення.

 

 

 

Голова міської комісії з питань ТЕБ та НС,

міський голова                                                                              В. Б. Сапожніков

 

 

Секретар комісії                                                                                             О.М.Голованська