Нововолинськ отримав 27 від’ємних результатів захворювання на коронавірус

Таку обнадійливу інформацію озвучив на сьогоднішній прес-конференції міський голова Віктор Сапожніков. Із 27 досліджень, проведених методом полімеразно-ланцюгової реакції, які надійшли   за минулу добу з обласного лабораторного центру,  усі виявилися негативними. В основному, це працівники реанімації та інфекційного відділення.   Міський голова  висловив сподівання,  що ймовірно наступного тижня констатуватимемо факти про одужання людей.

Таким чином, кількість хворих на коронавірусну недугу у Нововолинську  не зросла. Станом на 21 квітня у місті  зафіксовано 36  випадків інфікування коронавірусом, не беручи до уваги чотирьох пацієнтів з Іваничівського району.

Віктор Сапожніков повідомив, що медичні установи та комунальні служби й надалі отримують засоби захисту від небезпечної недуги:рукавички, медичні маски, розпилювачі респіратори, халати біозахисту тощо. Днями придбали ще 75 експрес-тестів українського виробника.

«Працюємо і робимо конкретну справу», – підкреслив міський голова і зазначив, що за інформацією обласного управління охорони здоров’я, яка прозвучала минулого тижня, Нововолинськ – єдине місто  на Волині, яке спромоглося робити доплати лікарям.

«Ми доплачуємо тим, котрі працюють  у вогнищі боротьби з небезпечною недугою. Також з 9 квітня   безкоштовно харчуємо цих медпрацівників», – сказав керівник міста.

Разом з тим Віктор Сапожніков повідомив, що найближчими днями, після завершення усіх підготовчих робіт, у Нововолинську все ж таки будуть облаштовані блокпости на в’їздах і виїздах з міста, де мірятимуть температуру,  вестимуть журнал обліку, а також роздаватимуть інформаційні буклети.

«Треба думати, як вижити. І над цим працюємо. Вірю, що місто справиться із небезпечною недугою», – наголосив Віктор Сапожніков.

Відділ з питань інформаційної політики, комунікацій та програмно-апаратного забезпечення.